برای تهیه یک اجاق گاز با کیفیت باید اطلاعات کافی از محصولی که می خواهیم تهیه کنیم داشته باشم . مقاله راهنمای خرید گاز رومیزی به شما کمک می کند تا با انواع اجاق گاز ها آشنا شوید و بعد اقدام به خرید گاز رومیزی کنید . هر روز با پیشرفت تکنولوژی شاهد اشکال مختلفی از انواع لوازم خانگی از جمله اجاق گاز های صفحه ای هستیم . تا جاییکه فرم و شکل اجاق گاز های امروزی از فرم مستطیل همیشگی خارج شده و به سمت اشکال هندسی چند ضلعی و حتی دایره و نیم دایره رفته است . اجاق گاز های مدرن امروزی اغلب به نام اجاق گاز های صفحه ای یا رومیزی معروفند و در اشکال و طرح های متنوع و متریال مختلف در بازار دیده می شوند . اجاق گاز رومیزی امروزه با توجه به کابینت و سایر لوازم آشپزخانه و همچنین با توجه به هماهنگی و زیبایی بیشتر ، مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است . در مقاله راهنمای خرید گاز رومیزی اطلاعات کافی از اجاق گاز رومیزی در اختیار شما قرار می دهیم .   راهنمای خرید گاز رومیزی

راهنمای خرید گاز رومیزی ، انواع اجاق گاز :

 • اجاق گاز صفحه ای
 • اجاق گاز ایستاده (مبله )

راهنمای خرید گاز رومیزی . اجاق گاز صفحه ای | اجاق گاز رومیزی

اجاق گاز صفحه ای | اجاق گاز رومیزی قابل جابه جایی نیستند و روی قسمتی از آشپزخانه مثل میز های مخصوص یا کابینت ها نصب می شوند .

اکثر اجاق های رومیزی ، گازی هستند اما چند برند داخلی و خارجی اجاق های برقی با صفحه های لمسی شیک و زیبا تولید کرده اند .

تعداد شعله های اجاق گاز صفحه ای | اجاق گاز رومیزی از یک شعله تا 6 شعله متغیر هستند .

اجاق گاز های صفحه ای جمع و جور هستند و جای کمتری را اشغال می کنند و بسیار شیک و زیبا می باشند .

کارایی و قدرت این نوع اجاق گاز ها با گاز های بزرگ مبله تفاوتی ندارد .

اجاق های صفحه ای 4 و 5 شعله پرفروش ترین مدل این نوع هستند .

اجاق گاز های تولید شده در داخل دارای کیفیت بالا و تنوع فراوان هستند و به خاطر خدمات پس از فروش و سرویس کاری قطعات توسط شرکت های تولید کننده داخلی به راحتی با برندهای خارجی رقابت می کنند .

همچنین  گاز های تولید شده در داخل سازگاری بیشتر با سیستم گاز شهری دارند .

راهنمای-خرید-گاز-رومیزی-برقی

راهنمای خرید گاز رومیزی . مزايا و معايب اجاق گاز رومیزی

راهنمای خرید گاز رومیزی ، مزایا اجاق گاز صفحه ای

 • اجاق گاز صفحه ای استيل به نسبت ديگر جنس ها طرفدار بيشتری دارد زيرا كه راحت تر تميز می شوند و مواد غذايي روی آن ها نمی چسبد .
 • اجاق گاز های روميزی امكان جا به جايی شان بيشتر است و قيمت آن ها ارزان تر است و برای فضا های اداری مناسبند .
 • اجاق گاز صفحه ای شيشه ای به راحتی تميز می شوند .
 • اجاق گاز رومیزی برقی به دليل قدرت بالا ، زمان پخت را كم می كنند .
اجاق-گاز-صفحه-ای-5-شعله-شیشه-مشکی

راهنمای خرید گاز رومیزی ، معایب اجاق گاز صفحه ای

 • اجاق گاز صفحه ای كه جنس شان استيل آجدار است سطح خشن تری دارند و تميز كردن آن ها مشكل است و بعد از مدتی كدر و چرک مرد می شوند .
 • امكان خش برداشتن اجاق گاز های استيل ساده نسبت به استيل آجدار بيشتر است .

راهنمای خرید گاز رومیزی . اجاق گاز ایستاده ( مبله )

اجاق گاز ایستاده ( مبله ) بهترین اجاق گاز های فردار در چند سال اخیر هستند . اما با گذشت زمان و پیشرفت و تولید انواع اجاق گاز این نوع از اجاق گاز های مبله جای خود را به اجاق گاز های صفحه ای داده اند . این مدل از اجاق گاز ها دارای فر هستند و در چهار و پنج شعله تولید می شوند . اجاق گاز ایستاده (مبله )
 

چه اجاق گازی صفحه ای بخریم ؟ راهنمای خرید گاز رومیزی

امروزه استفاده از گاز های فردار یا اصطلاحا مبله به دلیل حجیم بودن و بی استفاده بودن کمتر مورد توجه مصرف کنندگان قرار دارد .

اگر شما قصد خرید اجاق گاز برای خانه خود دارید بهترین گزینه استفاده از اجاق گاز های توکار یا صفحه ای می‌ باشد .

چرا که این محصولات از نظر زیبایی و تنوع قابل قیاس با اجاق گاز‌ های فردار نمی‌ باشند و علاوه بر آن با استفاده از  اجاق گاز‌ های توکار یا رومیزی شما فضای بیشتری در آشپزخانه خواهید داشت .

مزیت‌ های بسیاری برای اجاق گاز‌ های رومیزی یا توکار وجود دارد که به شرح زیر می‌ باشند : تنوع محصول : شما می‌ توانید با توجه به کاربرد و قیمت گاز ۲ شعله تا گاز ۶ شعله انتخاب نمایید . ایمنی : کلیه اجاق گاز‌ های رومیزی دارای سیستم ترموکوپل با کیفیت و استاندارد جهانی بوده و بسیاری از قطعات ترموکوپل ساخت کشور های تراز اول در صنعت تولید قطعات ایمنی گاز می‌ باشد .

انواع اجاق گاز های رومیزی :

انواع اجاق گاز های رومیزی در چهار نوع تولید می شود :
 • اجاق گازهای رومیزی استیل
 • اجاق گازهای رومیزی شیشه ای
 • اجاق گاز های رومیزی استیل شیشه ای
 • اجاق گازهای رومیزی سرامیکی

راهنمای خرید گاز رومیزی ، اجاق گاز رومیزی استیل :

راهنمای خرید گاز رومیزی ، اجاق گازرومیزی استیل معمولا به دو دسته ساده و آجدار تقسیم می شوند .

ساده نوع ساده آن براق و سیقلی ترند و به راحتی تمیز می شوند . ولی در مقابل خط و خش مقاومت کمتری دارند . آجدار اجاق گاز های استیل آجدار امروزه کمتر مورد توجه قرار دارد . چرا که معمولا پاک کردن روغن و غذا از روی استیل آجدار به سختی انجام می شود و به مرور زمان به دلیل چرک مردگی در محصولات استیل آجدار رنگ اجاق گاز کدر و تیره می گردد و تنها مزیت استیل آجدار ضد خش بود آن است . اجاق گاز های رو میزی ( توکار ) استیل : اجاق گاز صفحه ای استیل نسبت به بقیه طرفداران بیشتری دارند . زیرا هم زیبا و مقاوم هستند و هم راحت تر تمیز می شوند و مواد غذایی روی سطح آن نمی چسبد .

ضمن اینکه باید توجه بیشتری در زمان نظافت اینگونه اجاق گاز ها داشت .

و باید از یک کهنه نرم استفاده شود و نیز می توان از محصولات براق کننده استیل که معمولاً در بازار یافت می شوند استفاده کرد و هرگز از پودر های ساب استفاده نکنید .

اجاق گاز رومیزی استیل

راهنمای خرید گاز رومیزی ، اجاق گاز رومیزی شیشه ای :

تنوع محصول در اجاق گاز رومیزی شیشه ای بسیار بالا می باشد .

در اینگونه محصولات از شیشه های نشکن با قابلیت تحمل درجه حرارت بالا استفاده شده است .

در نمونه های با کیفیت از شیشه هایی استفاده شده است که امکان تنظیف این محصولات راحت تر می باشد .

با این حال باید توجه داشت برای داشتن اجاق گازی زیبا و ماندگار بهتر است تا پس از طبخ غذا به طور مرتب تنظیف شوند تا اثرات لک و چربی بر روی آن باقی نماند .

خیلی ها فکر می کنند اجاق گاز های شیشه ای به راحتی خواهند شکست در صورتی که اگر گازی که خرید می نمایید دارای شیشه به طور مثال ایتالیایی باشد به این راحتی ها آسیب نخواهد دید .

راهنمای خرید گاز رومیزی ، اجاق صفحه ای شیشه استیل :

راهنمای خرید گاز رومیزی ، اجاق صفحه ای شیشه استیل از هم زیبایی اجاق شیشه‌ ای و هم دوام و ماندگاری اجاق گاز های استیل را داشته باشند . این اجاق گاز ها به خاطر بهره‌ مندی از نمای شیشه‌ ای به راحتی تمیز می‌شوند و به خاطر داشتن لبه‌ های استیل ، مقاوت بالایی دارند تا تمام انتظارات مشتریان برآورده شود .

اجاق صفحه ای شیشه استیل

راهنمای خرید گاز رومیزی ، اجاق گاز صفحه ای سرامیکی :

راهنمای خرید گاز رومیزی ، اجاق گاز صفحه ای سرامیکی مقاوم به گرما و سرما هستند . مزایای اجاق گاز صفحه ای سرامیکی : 
 •  به راحتی تمیز می شوند 
 • مقاوم در برابر گرد و غبار و سایش و چربی 
برخی از مدل های سرامیکی را با شیشه هم ترکیب کرده اند که این هم برای خود مدلی است . اجاق-گاز-صفحه-ای-شیشه-مشکی

اجاق گاز صفحه ای شیشه ای یا استیل ، کدام بهتر است ؟ راهنمای خرید گاز رومیزی

اجاق گاز صفحه ای شیشه ای

مزایا
 • از مقاوت و ضربه پذیری بالایی برخوردارند .
 • داشتن ظاهر بسیار لوکس و زیبا
 • تمییز شدن بسیار راحت
معایب
 • از لبه ها آسیب پذیرند .
 • گرد و خاک ، روغن و لکه ی مواد غذایی را خیلی زود ، بر روی خود نشان می دهند .

اجاق گاز صفحه ای استیل

مزایا
 • از دوام و ماندگاری بالاتری نسبت به سایر مدل ها برخودارند .
 • معلوم نبودن لکه بر روی آن ها
معایب
 • سخت بودن تمیز کردن آن می باشد .
اجاق-گاز-رومیزی-برقی

اجاق گاز صفحه ای چه مارکی خوبه ؟

در مقاله راهنمای خرید گاز رومیزی به این موضوع می پردازیم که اجاق گاز صفحه ای چه مارکی خوبه ؟ در بازار برند های ایرانی و خارجی بسیاری وجود دارند که به تولید اجاق گاز رومیزی مطابق با سلیقه ی مصرف کننده پرداخته اند . در این قسمت مقاله راهنمای خرید گاز رومیزی به معرفی این برند ها می پردازیم . 

راهنمای خرید گاز رومیزی ، اجاق گاز رومیزی کن – can

برند تولید لوازم خانگی کن ، یک برند قدیمی و معروف در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه از جمله اجاق گاز رومیزی کن – can می باشد . کن نمادی است از مدیریت موفق ، که توانسته است با استفاده از زیر ساخت های تولید و با استفاده از فن‌ آوری روز دنیا و بکارگیری سیستم های نوین مدیریتی ، از تولید خانگی به یک شرکت جهانی تبدیل شود . کلیه قطعات اجاق گاز رومیزی کن – can ساخت کشور ایتالیا می باشد . این اجاق گاز صفحه ای با جنس استیل ، شیشه ، سرامیکی ، لعابی ، استیل و شیشه تولید گردیده است . اجاق گاز رومیزی کن – can دارنده ی نشان استاندارد اتحادیه اروپا CE-ORGINAL – گواهینامه سیستم مدیرت یکپارچه – راندمان حرارتی بالا – نشان زرین تضمین و مرغوبیت محصول در صنایع وابسته ساختمان – برگزیده جشواره ملی قهمانان صنعت – چهره ماندگار کیفیت ایران – دارای علامت استاندارد ایران و گرید انرژی A می باشد . شرکت کن – can با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و فناوری های روز دنیای تولید لوازم خانگی و آشپزخانه ، همواره در تلاش است تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار مشتریان خود  قرار دهد . گاز رومیزی کن – can با استفاده از دانش مهندسان ایرانی و تکنولوژی روز دنیا توانسته نیاز خانواده های ایرانی را برآورده کند . تست های انجام شده شامل : تست تحمل حرارتی تا 300 درجه سانتی گراد برای شیشه ها ، تست ضربه برای شیشه ها ، تست نشت گاز عمومی می باشد .

گواهی نامه های و افتخاراتی که توسط برند کن – CAN کسب شده :

 • گواهی استاندارد ملی ایران واروپا
 • دارای گواهی گرید A
 • استاندارد بین المللی FCC
 • گواهی نشان ویژه ی مدیریت برتر
 • نشان زرین کیفیت و مرغوبیت
 • نشان چهره ی ماندگار کیفیت ایران
 • انتخاب به عنوان 100 برند برترجشنواره ی قهرمان صنعت

پرفروش ترین اجاق گاز رومیزی کن – can

اجاق گاز رومیزی استیل

قیمت گاز رومیزی کن

برای اطلاع از قیمت گاز رومیزی کن می توانید به فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه چینوپ مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 02122337750 تماس بگیرید . اجاق-گاز-کن

راهنمای خرید گاز رومیزی . اجاق گاز صفحه ای اخوان – akhavan | اجاق گاز رومیزی اخوان

شرکت اخوان ، مجموعه ای از زیباترین ، لوکس ترین و باکیفیت ترین گاز های رومیزی را ، در بازار ایران عرضه نموده است و بدین ترتیب این امکان را برای افراد فراهم آورده است ، تا آشپزخانه ی خود را ، با کم ترین هزینه ی ممکن ، تبدیل به آشپزخانه ای لوکس و مدرن نمایند . مجموعه بهترین مارک اجاق گاز صفحه ای ایرانی ، اجاق گاز صفحه ای اخوان – akhavan | اجاق گاز رومیزی اخوان ، در طرح ها و مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند ، و گزینه ای ایده آل برای هر نوع سیلقه و یا بودجه را ، در اختیار افراد قرار می دهند . مهمترين رويكرد و استراتژی اخوان در حوزه طراحي و توليد ،‌ رضايت مصرف كننده و مشتريان بوده و خواهد بود . به همين منظور كيفيت برتر و كاربری آسان به همراه ايمنی را در اولويت اول تمامی فرايندهای كاری خود در شركت و گروه صنعتی اخوان قرار داده و به آن پايبند بوده است .
 
اجاق گاز صفحه ای اخوان – akhavan | اجاق گاز رومیزی اخوان
 • استفاده از اجزا و قطعات ایتالیایی از برند SABAF 
 • شعله پخش کن های چدنی 
 •  دوام و ماندگاری بالایی 
 • راندمان حرارتی بسیار بالا
 • کم بودن مصرف گاز
 • عدم انتشار گازهای آلاینده در محیط
 • 20 ماه گارانتی اصلی شرکت اخوان 

اجاق گاز صفحه ای اخوان

راهنمای خرید گاز رومیزی ، اجاق گاز صفحه ای استیل البرز – steel laborz | اجاق گاز رومیزی استیل البرز

اجاق گاز رومیزی استیل البرز – steel alborz | اجاق گاز رومیزی استیل البرز ، یکی از محبوب ترین و مشهور ترین گزینه های موجود در بازار ایران می باشد که علاوه بر ظاهری لوکس و زیبا ، از کیفیت و عملکردی فوق العاده نیز بهره می برد . اجاق گاز رومیزی استیل البرز – steel laborz کاملا مطابق با استاندارد های روز دنیا ساخته شده و همین امر باعث شده اجاق گاز های این برند در دسته اجاق گاز های ایده آل قرار بگیرد . اجاق گاز های صفحه ای استیل البرز – steel laborz دارای دو دسته اجاق گاز هایی با قطعات ایتالیایی و قطعات ایرانی می باشد . شعله پخش کن های این اجاق گاز توکار با راندمان حرارتی بالا هستند . همچنین دارای ترموکوبل سریع و 40 مدل اجاق گاز صفحه ای توکار در طرح و مدل های مختلف است . شرکت صنایع استیل البرز در راستای نیل به اهداف مشتری مدارانه خود ، تولید محصولات را بر پایه کیفیت قرار داده و با بکارگیری مدرن ترین خطوط تولید در ایران و خاورمیانه و با پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ، موفق به اخذ گواهینامه ارزشمند از سری اساندارد های ISO 9001:2000 گردیده است .
 
از جمله ویژگی اجاق گاز صفحه ای استیل البرز – steel laborz | اجاق گاز رومیزی استیل البرز می توان به موارد زیر اشاره کرد :
 • اجاق گاز صفحه ای توکار استیل البرز دارای فندک الکتریکی
 • ترموکوپل
 • سر شعله ساخت شرکت ساباف و ایتالیا
 • ترموکوپل فوق سریع Top Time
 • شعله پخش کن های راندمان بالای High Efficiency
 • صفحه شیشه ای نشکن 
 • مقاوم در برابر ضربه و حرارت 
 • دارای استیل ضد خش
 • سهولت در نظافت 
 • دارای گواهینامه استاندارد ایران و همچنین دارای گواهینامه های استاندارد معتبر جهانی و بین المللی
 • گارانتی 18 ماهه و خدمات پس از فروش 10 ساله
 • بسته بندی ایمن 

قیمت گاز رومیزی استیل البرز

برای اطلاع از قیمت گاز رومیزی استیل البرز می توانید به فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه چینوپ مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 02122337750 تماس بگیرید .
اجاق گاز رومیزی استیل البرز

اجاق گاز صفحه ای آشپزخانه تی اند دی

راهنمای خرید گاز رومیزی ، اجاق گاز صفحه ای بورنیک – bornik

برند بورنیک با برخورداری از تکنولوژی روز و دستگاه های تست پیشرفته و دانش مهندسی لازم در داخل ایران با نشان استاندارد ملی شروع به تولید اجاق گاز صفحه ای بورنیک – bornik کرده است . کارخانه بورنیک با تلاش و تجربه ۳۰ ساله مهندسین متخصص و کارگران سخت کوش و مدیریتی کار آمد موفق به اخذ انواع استاندارد ها و گواهی نامه ها شده است . محصولات بورنیک از باکیفیت ترین مواد اولیه و تنوعی بی نظیر و در بسته بندی های زیبا و بسیار محکم براى جلوگیری از صدمات احتمالی کالا ساخت و تولید می شود . بورنیک ، جهت جلب رضایت بیش از پيش مشتریان خود اهمیت خدمات پس از فروش را هم عرض فروش دانسته و همواره سعی کرده ارائه آن را بهبود بخشد .

اجاق گاز صفحه ای بورنیک

راهنمای خرید گاز رومیزی ، اجاق گاز صفحه ای دیموند deemund | اجاق گاز صفحه ای دیاموند

در تولید اجاق گاز صفحه ای دیموند deemund | اجاق گاز صفحه ای دیاموند تمامی تکنولوژی روز ئنیا بکار گرفته شده است و توانسته این محصول را در دسته اجاق گاز صفحه ای ایده آل قرار دهد و در بازار داخلی جایگاه ویژه ای پیدا کند . اجاق گاز صفحه ای دیموند – deemund ، یکی از محبوب ترین و مشهور ترین گزینه های موجود در بازار ایران می باشد که علاوه بر ظاهری لوکس و زیبا ، از کیفیت و عملکردی فوق العاده نیز بهره می برد . اجاق گاز صفحه ای دیموند – deemund کاملا مطابق با استاندارد های روز دنیا ساخته شده و همین امر باعث شده اجاق گاز های این برند در دسته اجاق گاز های ایده آل قرار بگیرد . اجاق گاز رومیزی دیموند – deemund دارای ۲۴ ماه گارانتی و ۱۲ سال خدمات پس از فروش هستند . این ضمانت نامه می تواند این اطمینان را به مصرف کنندگان بدهد که محصولی که خریداری کرده اند از کیفیت بالایی برخودار است بطوری که پس از گذشت زمان این ویژگی را حفظ خواهد کرد .
اجاق گاز صفحه ای فرامکو

راهنمای خرید گاز رومیزی ، اجاق گاز صفحه ای لتو – leto | اجاق گاز رومیزی لتو

اجاق گاز صفحه ای لتو – leto | اجاق گاز رومیزی لتو در ایتالیا ، ترکیه و چین تولید می شود و با استفاده از تکنیک های پیشرفته ، فن آوری های معروف و مواد رول با کیفیت بالا تحت نظارت عالی کارشناسان برجسته ، که به شرکت اجازه می دهد تا محصولات کاربردی ، عملی و ظریف را برای تامین نیاز های مختلف مشتریان با ارائه طیف وسیعی از محصولات ، تولید کند . اجاق گاز رومیزی لتو – leto به واسطه استفاده از قطعات کمپانی های معتبر ایتالیایی ساباف و دیفندی در ساخت و تولید آن ها ، از کیفیت بسیار بالایی در بین انواع برند های اجاق گاز رومیزی موجود در بازار برخوردار است . انواع اجاق گازهای صفحه ای توکار لتو – leto شامل اجاق گاز رومیزی شیشه ای ، اجاق گاز رومیزی استیل ، گاز صفحه سرامیکی ، اجاق گاز برقی رومیزی توکار و گاز صفحه القایی است . گازهای لتو – leto همگی دارای گواهینامه ایمنی اینترتک intertek می باشند . اینترتک معتبرترین مرجع بین المللی صدور گواهینامه ایمنی برای محصولات گازسوز است . اجاق گاز های رومیزی استیل لتو – leto از یک شعله تا شش شعله ، گاز استیل فلاش مونت flush mount یا همسطح ، گاز با دو شعله پلوپز ، اجاق های ترکیبی گاز و برق و صفحه های استیل برقی در انواع تک تا چهار شعله ، همگی تنوعی خیره کننده را در پیش روی خریداران قرار می دهد . گاز های شیشه ای رومیزی لتو نیز ضمن آنکه به لحاظ تعداد شعله از تنوع بالایی بهره مند هستند ، در طرح ها و رنگ های سفید و مشکی ، در کنار کیفیت بالای خود و ظاهر زیبای خیره کننده شان می توانند پاسخی برای تمامی سلیقه ها باشند .

اجاق گاز صفحه ای لتو

راهنمای خرید گاز رومیزی . اجاق گاز صفحه ای آریستون – ariston | اجاق گاز رومیزی آریستون

آریستون – ariston یک کمپانی ایتالیایی است که در زمینه لوازم خانگی ، لوازم حرارتی و شستشو و نظافت ( اجاق گاز صفحه ای ، سینک ظرفشویی ، هود آشپزخانه و فر توکار )  فعالیت دارد. این شرکت 6600 نفر پرسنل دارد و دفتر اصلی آن در فابریانو ایتالیا قرار دارد . تلاش روز افزون شرکت آریستون – ariston در زمینه ی تولید محصولاتی از جمله بهترین گاز رومیزی ، اجاق گاز صفحه ای آریستون – ariston این اطمینان را به مشتریان خود می دهند که کلیه محصولات این شرکت دارای کیفیت عالی از نظر ساخت و تولید هستند و می توان آن ها را در دسته اجاق گاز صفحه ای با کیفیت قرار داد . این شرکت به تولید اجاق گاز صفحه ای استیل ، شیشه ای ، استیل شیشه پرداخته است . کیفیت بالای قطعات و تولید ، به همراه نوآوری در طراحی و استفاده از تکنولوژی روز دنیا به طراحی زیبای این محصولات به همراه کیفیت و سرعت در ارائه خدمات پس از فروش در نمایندگی آریستون ، این برند اروپایی را در اولویت انتخاب بسیاری از مشتریان لوازم خانگی قرار داده است و موجب شده این شرکت تولید کننده ی بهترین گاز صفحه ای آریستون – ariston باشد . برند آریستون و زیر مجموعه آن با توجه به عمده فروش محصولات خود در اروپا و استفاده بسیاری از مردم این مناطق از محصولات آریستون ، استاندارد های تراز اول در خصوص تولید و عرضه محصولات خود را با توجه به استاندارد های اروپایی رعایت نموده و بدین جهت محصولاتی از برند آریستون که وارد کشور های دیگر از جمله ایران می گردند از این قاعده مستثنی نبوده و قادر به استفاده از محصولات آریستون – ARISTON با استاندارد های بالا می گردند .

اجاق گاز صفحه ای آریستون

راهنمای خرید گاز رومیزی . اجاق گاز صفحه ای لامیرا lamira 

اجاق گاز صفحه ای لامیرا – lamira با دارا بودن نمای ظاهری زیبا و کارکرد عالی مناسب برای هر آشپزخانه و سلیقه می باشد . اجاق گاز رومیزی لامیرا – lamira دارای جنس استیل ضد زنگ و مقاوم در برابر خط و خش است در مدل شیشه ای آن نیز جنس شیشه سکوریت نشکن می باشد . تعداد شعله های اجاق گاز صفحه ای لامیرا – lamira از یک شعله شروع شده و به شش شعله هم می رسد . اجاق گاز صفحه ای لامیرا – lamira با راندمان حرارتی بالا و خاصیت دو حالته بودن ووک پلوپز ، به یکی از اجاق گاز های رومیزی ایده آل تبدیل شده است . همچنین همراه این اجاق گاز کلیه قطعات جانبی نصب می باشد . اجاق گاز صفحه ای لامیرا – lamira در مدل های استیل ، شیشه ای ، استیل شیشه و برقی ساخته شده و به بازار عرضه گردیده است .

اجاق گاز صفحه ای لامیرا

راهنمای خرید گاز رومیزی ، اجاق گاز صفحه ای زیگما sigma

اجاق گاز صفحه ای زیگما – sigma جمع و جور هستند و جای کمتری را اشغال می کنند و بسیار شیک و زیبا هستند . کارایی و قدرت این نوع اجاق گاز ها با اجاق گاز های بزرگ مبله تفاوتی ندارد . اجاق گاز صفحه ای زیگما – sigma شیک و جذاب هستند و نمای آشپز خانه را خاص تر می کنند ، تنها تفاوت این گاز ها با گاز های مبله نداشتن فر است .

اجاق-گاز-صفحه-ای-زیگما

نكات خريد اجاق گاز مناسب 

 1. هنگام خريد گاز به تعداد شعله های آن دقت كنيد و بر اساس نياز تان اجاق گاز مورد نظر تان را خريداری كنيد .
 2. جنس گاز مورد نظرتان و چگونگی تميز كردن آن از نكات مهم است .
 3. اجاق گاز های برقی به جای استفاده از پيچ برای شعله های اجاق ، صفحه ای لمسی و ديجيتال دارند و از نظر نشت گاز و اين مسائل نسبت به اجاق های گازی ، ايمنی بيشتری دارند .
 4. ضخامت اجاق گاز های توكار ( صفحه ای ) 6 – 5 سانتی متر است .
 5. گاز های مجهز به فندک و ترموكوپل ايمني بيشتری دارند . زيرا ترموكوپل به محض خاموش شدن شعله به هر دليل ، جريان گاز را قطع مي كند .
 6. يكي از شاخصه های اصلی و اجباری در اجاق گاز ها استاندارد بودن آن ها است . علاوه بر توجه به استاندارد بودن شان به خدمات پس از فروش اجاق گاز ها توجه كنيد .
 7. به فاصله ميان شعله ها در هنگام خريد توجه كنيد . اندازه شان بايد جوری باشد كه همزمان چند قابلمه بر روي هر شعله بدون مزاحمت قرار بگيرد .

نمای اجاق برقی

قطعات اجاق گاز 

 • مشعل 
 • شیر
 • ولوم ها
 • چدنی
 • سیستم ایمنی – ترموکوپل
اجاق گاز های رومیزی استیل بهترین گاز رومیزی

مواردی که باید هنگام خرید اجاق گاز رومیزی بدانیم :

 • ویژگی اجاق گاز های صفحه ای ، کم مصرف بودن آنهاست .
 • همچنین شیک و جمع و جور و کم جاست با ضخامتی در حدود 5 تا 6 سانتی متر .
 • تعداد شعله های اجاق گاز را براساس فضای آشپزخانه و تعداد افراد خانواده انتخاب کنید ، برای خانواده های پر جمعیت 5 و 6 شعله و خانواده های کم جمعیت 3 و 4 شعله گزینه مناسبی است .
 • اجاق گاز های مجهز به فندک و ترموکوپل ایمن ترند ، ترموکوپل به محض خاموش شدن گاز به وسیله باد و یا سر رفتن مواد غذایی ، جریان گاز را بطور اتوماتیک قطع می کند و از انتشار گاز در فضا جلوگیری می شود .
 • در هنگام خرید به فاصله بین شعله ها دقت کنید این فاصله باید طوری باشد که بتوانید همزمان چند قابلمه را بدون برخورد با یکدیگر روی گاز قرار دهید .
 • داشتن نشان استاندارد خدمات پس از فروش آن بطور ویژه دقت کنید .
 • در حقیقت از برند های معروف و شناخته شده و دارای خدمات پس از فروش خریداری کنید ، زیرا اجاق گاز یک وسیله مهم و پر مصرف است و اگر از برند مرغوب و با کیفیتی نباشد شما مجبورید هزینه های تعمیرات مکرر را تحمل کنید .

اجاق برقی 4 شعله

نکات لازم برای خرید اجاق گاز رومیزی آشپزخانه

اگر دنبال یک اجاق شیک و جمع و جور می‌ گردید ، خوب است بدانید که ویژگی دیگر این اجاق‌ گاز ها کم مصرف بودن و داشتن ضخامتی تنها به اندازه 5 تا 6 سانتی‌ متر است . این مدل گاز ها فر‌ ندارند و اگر قصد خریدشان را دارید باید به فکر یک فر جداگانه برای آشپزخانه‌ تان باشید . البته این بستگی به نیاز شما دارد . خیلی‌ ها از فر استفاده چندانی نمی‌ کنند . تعداد شعله‌ های گاز را براساس فضای آشپزخانه و تعداد افراد خانواده انتخاب کنید . برای خانواده‌ های پرجمعیت گاز های 5 و 6 شعله و برای کم‌ جمعیت‌ ها 3 و 4 شعله بهترین انتخاب است . موقع خرید ، ایمنی گاز را هم درنظر بگیرید . اجاق گاز های مجهز به فندک و ترموکوپل ایمنی بیشتری دارند . ترموکوپل به محض خاموش شدن شعله به هر دلیل ، جریان گاز را قطع می‌ کند . اگر سطح میز یا کابینت شما باریک است می‌ توانید اجاق‌ های توکاری را انتخاب کنید که همه شعله‌ های آن در یک ردیف قرار گرفته‌ اند و به شکل مستطیل باریکی هستند . در هنگام خرید به مسایل ایمنی توجه داشته باشید ، اجاق گاز های مجهز به فندک و ترموکوپل ایمن ترند ، ترموکوپل به محض خاموش شدن گاز به وسیله باد و یا سر رفتن مواد غذایی ، جریان گاز را بطور اتوماتیک قطع می کند و از انتشار گاز در فضا جلوگیری می شود . اگر سطح میز یا کابینت شما باریک است می توانید اجاق های توکاری انتخاب کنید که همه شعله ها در یک ردیف قرار گرفته و به شکل مستطیلی باریک است . در هنگام خرید به فاصله بین شعله ها دقت کنید این فاصله باید طوری باشد که بتوانید همزمان چند قابلمه را بدون برخورد با یکدیگر روی گاز قرار دهید . مهمترین شاخص در اجاق گاز های صفحه ای استاندارد اجباری در آنهاست ، پس در موقع خرید به داشتن نشان استاندارد و همچنین برند و خدمات پس از فروش آن بطور ویژه دقت کنید . در حقیقت از از برند های معروف و شناخته شده و دارای خدمات پس از فروش خریداری کنید ، زیرا اجاق گاز یک وسیله مهم و پر مصرف است و اگر از برند مرغوب و با کیفیتی نباشد شما مجبورید هزینه های تعمیرات مکرر را تحمل کنید .

اجاق گاز صفحه ای شیشه مشکی

چند روش برای تمیز کردن اجاق گاز صفحه ای آشپزخانه

قبل از تمیز کردن اجاق گاز ابتدا اطمینان حاصل کنید که اجاق گاز کاملا سرد است .  با یک دستمال کاغذی مرطوب ، هر گونه خرده و تکه هایی از غذاها را پاک کنید . تمیز کردن اجاق به طور مرتب ، کمک می کند تا به راحتی تمیز شود هر چه زمان تمیز کردن اجاق و وسایل آشپزخانه را به تاخیر بیندازید ، لکه ها سخت تر می شوند . بدون تعمیر و نگهداری مناسب ، دریچه های سوخت و منافذ اجاق می توانند مسدود شوند و باعث آسیب شوند .
 • آمونیاک و جوش شیرین
مشعل های قابل برداشت اجاق گاز را در کیسه ای قرار دهید و آمونیاک را بریزید و روز بعد آن ها را بشویید و ببینید که چطور می درخشند .
 • آب اکسیژنه و جوش شیرین
سطح اجاق گاز را جوش شیرین بپاشید و سپس آب اکسیژنه را نم نم روی آن بریزید و بعد انجام کار، آبکشی کنید .
 • آب جوش
آب جوش را روی سطح کثیف بریزید و بگذارید تا خنک شود با این کار تممامی قسمت های سخت کثیف به راحتی محو می شوند اگر لازم شد می توانید با یک تکه صابون روی اسفنج این کار را انجام دهید .
 • نمک و جوش شیرین
یک قاشق سوپ خوری جوش شیرین و یک قاشق سوپ خوری نمک را به هم بزنید ، سپس یک قاشق سوپ خوری آب بریزید تا خمیر تهیه شود . پارچه ای را داخل مخلوط فرو کنید و روی کثیفی ها بکشید . مایعات را جذب و تمیز می کند .
 • روغن گیاهی و یا روغن زیتون
با با استفاده از یک پارچه ، روغن گیاهی و یا روغن زیتون را به سطح کثیف بمالید و  سپس روی آن را تمیز کننده همه کاره اسپری کنید .
 • صابون و آب
برای این کار شعله های گاز را جدا کنید . با استفاده از یک پارچه و یک صابون ملایم و آب هر باقیمانده از آن را بشورید . هر نوع مواد غذایی پخته شده که از بین نمی رود . یک خمیر غلیظ از جوش شیرین و آب تهیه کنید و سپس آن را روی محل مورد نظر بمالید . پس از حدود 20 دقیقه ، تمیز کنید و مشعل را آبکشی کنید . بعد از این که کاملاً خشک شد ، مشعل ها را سر جایش بگذارید .
 • سرکه سفید
سرکه سفید را با دو قسمت آب در یک بطری اسپری مخلوط کنید و سپس محلول را روی جرم ها بزنید و تمیز کنید که اسیدیته سرکه به حذف کثیفی ها کمک می کند .
 • جوش شیرین و لیمو
کمی جوش شیرین را روی سطح بپاشید و سپس یک نصفه لیمو را روی سطح بمالید و حالا منطقه را با یک پارچه مرطوب پاک کنید تا باقیمانده ذرات جوش شیرین و لیمو را از بین برود .
 • مایع ظرفشویی و جوش شیرین
مقدار مساوی از مایع ظرفشویی و جوش شیرین را در یک کاسه کوچک ترکیب کنید ، آن را با هم مخلوط کنید تا یک بافت کمی کف آلود ایجاد شود . سپس ، مخلوط را روی اجاق گاز بمالید تا کثیفی را شل کنید .
 • مواد تمیز کننده صنعتی گاز
تمیز کننده های گاز به خوبی عمل می کنند. قسمت های جدا شدنی گاز را بردارید و در جایی با تهویه خوب قرار دهید و با پاک کننده تجاری رویش اسپری کنید و بگذارید آن ها برای چند ساعت یا یک شب بمانند سپس، در آب داغ و مایع تمیز کننده قرار دهید و بشورید. از طرف زبر یک اسفنج برای سطوح غیر صاف استفاده کنید و برای سطوح براق از یک پارچه نرم استفاده کنید . قبل از جایگزین کردن آنها روی گاز اجازه دهید به طور کامل خشک شوند .
 • تیغ
برای آن لکه هایی که سوخته اند و بسیار سفت و سخت هستند ، سعی کنید از یک تیغ استفاده کنید .

اجاق رومیزی 3 شعله

3 نکته نهایی در خصوص خرید بهترین اجاق گاز صفحه ای

– نکات ایمنی : در هنگام خرید و انتخاب اجاق گاز های توکار حتما باید علاوه بر شکل ظاهری به نکات ایمنی هم توجه کنید . حتما اجاق گاز های دارای ترموکوپل و فندک با امنیت بالا بخرید . – تعداد شعله ها : بسته به ابعاد آشپزخانه و کابینت ها و همین طور تعداد خانوار تعداد شعله ها را انتخاب کنید . در مورد خانواده های کم جمعیت اجاق گاز های دو یا سه شعله کافی است و نیازی به انوع 5 یا 6 شعله نیست . – کیفیت و استاندارد : به علت اینکه اجاق گاز یکی از وسایل پرکاربرد در منزل و آشپزخانه است بهتر است هنگام خرید دقت کافی داشته باشید و حتما از برندهای معتبری که قبلا در مورد آنها تحقیق کرده اید و مطمئن هستید کیفیت بالایی دارند خرید کنید . داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از نکات بسیار مهم است .

اجاق گاز رومیزی 4 شعله

قیمت ارزانترین گاز رومیزی ( راهنمای خرید گاز رومیزی )

برای اطلاع از قیمت ارزانترین گاز رومیزی می توانید به فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه چینوپ مراجعه نمایید . این فروشگاه اینترنتی با دارا بودن انواع اجاق گاز صفحه ای در مدل های مختلف و برند های ایرانی و خارجی با قیمت های مناسب و ارزان آماده ی فروش این محصولات به مشتریان در سراسر کشور می باشد .

فروشگاه اینترنتی چینوپ فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه در کشور می باشد که هدف این مجموعه ایجاد کامل‌ ترین سرویس آنلاین خرید تجهیزات خانگی است که در آن به تمام جوانب یک خرید مطمئن توجه شده است . در همین راستا ضمانت بازگشت کالا ، ضمانت اصالت کالا، تحویل سریع و مطمئن و پشتیبانی ۲۴ ساعته برای سفارشات درنظر گرفته شده ، تا تجربه خریدی آسان و آسوده برای تمام مشتریان فراهم شود .

مشتریان می توانند جهت ارتباط با این مجموعه با شماره تلفن 02122337750 تماس حاصل نمایند و از موجود بودن محصول و قیمت نهایی آن اطلاع یابند و پس از انجام مراحل خرید ، محصول خود را در کمترین زمان درب منزل تحویل بگیرند .
بهترین گاز رومیزی
ارسال برای خریداران تهرانی :شما می توانید محصول را در آدرس مورد نظر خود دریافت نموده و پس از اطمینان از سلامتی کالا اقدام به پرداخت وجه کنید . که پرداخت وجه برای شما می تواند به دو صورت باشد :1- پرداخت درب منزل2- پرداخت از طریق درگاه فروشگاه اینترنتی چینوپارسال برای خریداران شهرهای دیگر :شما پس از هماهنگی برای ارسال وجه را واریز نموده و محصول برای شما تا باربری ارسال می شود و با هزینه ی خریدار به شهر های دیگر ارسال می گردد .مزایای خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی چینوپ
 • پایین ترین قیمت
 • تخفیف ویژه برای کلیه محصولات
 • تحویل سریع و به موقع درب منزل
 • پرداخت درب منزل پس از اطمینان از سلامتی کالا
 • مرجوعی کالا در صورت عدم رضایت مشتری
 • دارا بودن گارانتی و خدمات شرکت