امروزه بیشتر مردم برای انتخاب یک گاز صفحه ای مناسب آشپزخانه ی خود ترجیح می دهند که گاز رومیزی خارجی خریداری کنند . ولی براستی که گاز رومیزی خارجی می تواند انتخاب درست برای این افراد باشد ؟ یا گاز رومیزی خارجی تمامی قابلیت های یک گاز ایده آل را دارا است ؟ قبل از خرید گاز رومیزی خارجی یا ایرانی لازم است اطلاعات لازم در مورد گاز صفحه ای را بدست آورید سپس اقدام به خرید نمایید . در این مقاله سعی داریم شما را با انواع گاز صفحه ای ایرانی و خارجی و کلیه اطلاعات لازم در مورد گاز رومیزی مطلع سازیم .

گاز یکی از مهم ترین لوازم خانگی است که خانم ها روزانه با آن سر و کار دارند پس باید در انتخاب و خرید آن با توجه به فضا و نیاز خود به نکات مهمی توجه کنید . آشپزخانه بدون اجاق گاز معنا و مفهومی ندارد . اجاق گاز مهم ترین وسیله در آشپزخانه به شمار می آید و باید بیش از بقیه وسایل در انتخاب آن دقت داشته باشید تا مطابق شرایط آشپزخانه مناسب ترین را انتخاب کنید . اجاق گاز یکی از وسایل ضروری در خانه است که امروزه با پیشرفت تکنولوژی با نمونه های مدرن آن مواجه می شویم . به علت استفاده روزانه و زیاد از اجاق گاز ، این وسیله باید به دقت انتخاب شود و دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی باشد . در انتخاب اجاق گاز علاوه بر کیفیت ، بودجه ، فضا و ترجیحات شخصی شما تا حد زیادی تاثیر گذار خواهد بود . در بازار لوازم خانگی اجاق گاز ها از تنوع زیادی برخوردارند و از شکل های مستطیل همیشگی ، به سمت اشکال هندسی چند ضلعی و حتی دایره و نیم دایره سوق یافته اند .

احاق گاز صفحه ای خارجی

مزیت اجاق گاز های صفحه ای

 •  یکی اینکه جم و جور هستند و نسبت به اجاق گاز های مبله فضای کمتری اشغال می کنند و مناسب اشپزخانه های کوچک هستند .
 • دوم اینکه بسیار شیک و جذاب هستند و نمای آشپزخانه را خاص تر می کنند .
 • تنها تفاوت این گاز ها با گاز های مبله نداشتن فر است .

اجاق گاز روميزی یا صفحه ای

با پيشرفت تكنولوژی و تغيير در لوازم خانگی اجاق گاز هم از اين تغيير بی نصيب نمانده است .

شكل ظاهری گاز ها علاوه بر مدل ايستاده به مدل توكار ( صفحه ای یا رومیزی ) تغيير پيدا كرده است كه در فضايی مشخص در آشپزخانه بر روی كابينتی نصب می شود .

اجاق گاز های صفحه ای به دو شكل گازی و برقی توليد می شوند كه عمده مصارف در خانه ها اجاق های گازی است .

معمولا برای استفاده در منازل از چهار يا پنج شعله استفاده می كنند و در برخی فضا ها مانند ادارات از اجاق گاز های رومیزی دو شعله استفاده می شود .

اين نسل از اجاق گاز ها در جنس های استيل ، شيشه ای و سراميكی توليد می شوند كه در ادامه به بررسی هر كدام با جزئيات می پردازيم .

اجاق گاز رومیزی خارجی شیشه مشکی

اجاق گاز ايستاده ( مبله )

اجاق گاز های ايستاده ( مبله ) بهترین اجاق گاز های فردار موجود در بازار هستند .

در چند سال اخير كه اجاق گاز های توكار كمتر توليد می شدند ، بيشتر در بازار به فروش می رسيدند اما با گذشت زمان و پيشرفت و توليد انواع اجاق گاز اين نسل از اجاق گاز های ايستاده جای خود را به اجاق گاز های توكار داده اند .

اين مدل از اجاق گاز ها دارای فر هستند و در چهار و پنج شعله توليد می شوند .

اجاق گاز ایستاده

آیا گاز رومیزی خارجی انتخاب مناسبی است ؟

آیا گاز رومیزی خارجی انتخاب مناسبی است ؟ تجربه چندین ساله ما در این حوزه همیشه به ما متذکر شده که کالای با کیفیت خارجی از جمله اجاق گاز رومیزی خارجی که مبحث این مقاله می باشد ، همیشه انتخاب بهتری می باشد اما نباید از کیفیت و برتری و قابل رقابت بودن کالای های معروف ایرانی چشم پوشی کرد .
البته خرید گاز رومیزی خارجی و ایرانی قبل از هر موضوعی به جیب ما بستگی دارد ولی در مراحل بعدش باید دید چگونه بین یک کالای خوب و یک کالای بد انتخابمان را به درستی انجام می دهیم .

نمای-گاز-رومیزی-شیشه-مشکی

جنس اجاق گاز رومیزی خارجی

 1. اجاق گاز صفحه ای استیل
 2. اجاق گاز صفحه ای شیشه‌ ای
 3. اجاق گاز‌ صفحه ای استیل شیشه‌ ای
 4. اجاق گاز صفحه ای سرامیکی

اجاق گاز رومیزی استیل

اجاق گاز رومیزی استیل به دلیل زیبایی و مقاومتشان از باقی اجاق گاز ها طرفداران بیشتری دارند و مواد غذایی روی سطح آن ها راحت تمیز می شوند و به آن نمی چسبند .

این نوع گاز ها خود به دو دسته ساده و آجدار تقسیم می شوند.

 گاز های استیل ساده به دلیل سهولت در نظافت بیشتر مورد توجه قرار دارد .

ضمن اینکه باید توجه بیشتری در زمان نظافت اینگونه اجاق گاز ها داشت .

برای نظافت این گاز صفحه ای باید از یک کهنه ی نرم استفاده کرد . همچنین می توان از محصولات براق کننده استیل که معمولاً در بازار یافت می شوند استفاده کرد و هرگز از پودر های ساب استفاده نکنید .

 گاز های استیل آجدار امروزه کمتر مورد توجه قرار دارد چرا که معمولا پاک کردن روغن و غذا از روی استیل آجدار به سختی انجام می شود و به مرور زمان به دلیل چرک مردگی در محصولات استیل آجدار رنگ اجاق گاز کدر و تیره می گردد .

تنها مزیت استیل آجدار ضد خش بود آن است .

اجاق گاز صفحه ای استیل

اجاق گاز صفحه ای شیشه‌ ای

تنوع محصول در این نوع اجاق گاز ها بسیار بالا می باشد در اینگونه محصولات از شیشه های نشکن با قابلیت تحمل درجه حرارت بالا استفاده شده است .

در نمونه های با کیفیت از شیشه هایی استفاده شده است که امکان تنظیف این محصولات راحت تر می باشد .

با این حال باید توجه داشت برای داشتن اجاق گازی زیبا و ماندگار بهتر است تا پس از طبخ غذا به طور مرتب تنظیف شوند تا اثرات لک و چربی بر روی آن باقی نماند .

خیلی ها فکر می کنند اجاق گاز های شیشه ای به راحتی خواهند شکست در صورتی که اگر گاز رومیزی خارجی یا ایرانی  که خرید می نمایید برند معتبر باشد و از کیفیت بالایی برخوردار باشد به این راحتی ها آسیب نخواهد دید .

اجاق گاز صفحه ای شیشه ای

اجاق گاز‌ صفحه ای استیل شیشه‌ ای

این مدل از اجاق گازهای صفحه ای تلفیقی بین شیشه و استیل می باشد و البته گران تر از مدل های قبلی است و عموما طراحی آنها نیز زیباتر است .
در برخی اجاق گاز صفحه ای شیشه بیشتر روی صفحه کار شده و در برخی استیل .

در بعضی از مدل ها دور کار استیل است و  در بعضی دیگر در پایین گاز دقیقا جای ولوم ها .

اجاق گاز‌ صفحه ای استیل شیشه‌ ای

اجاق گاز صفحه ای سرامیکی

سرامیک‌ ها از مقاومت بالایی در برابر حرارت برخوردارند و حتی با ریختن آب سرد روی صفحه داغ هم ترک برنمی‌ دارند و به راحتی تمیز می‌ شوند .

دربرابر چربی و گردوغبار و سایش مقاومند و طرفداران خاص خودشان را دارند .

برخی از مدل‌های سرامیکی با شیشه هم ترکیب می‌شوند .

اجاق گاز رومیزی استیل

اجاق گاز صفحه ای شیشه ای یا استیل ؟

 • اجاق گاز صفحه ای استیل نسبت به بقیه طرفداران بیشتری دارند .
 • زیرا هم زیبا و مقاوم هستند و هم راحت تر تمیز می شوند و مواد غذایی روی سطح آن نمی چسبد .
 • اجاق های شیشه ای باید بعد از هر بار استفاده تمیز شوند تا اثرات لکه غذا و چربی روی آن ها نماند .
 • این شیشه ها مقاومت بالایی دارند و حتی با سرد و گرم شدن هم مشکلی بوجود نمی آید .

اجاق گاز صفحه ای 3 شعله

بهترین اجاق گاز رومیزی خارجی | بهترین گاز رومیزی خارجی

از جمله بهترین اجاق گاز رومیزی خارجی | بهترین گاز رومیزی خارجی معروف موجود در بازار می توان به :

 • گاز رومیزی آریستون 
 • اجاق گاز صفحه ای لتو
 • اجاق گاز صفحه ای لامیرا
 • اجاق گاز صفحه ای زیگما
 • اجاق گاز صفحه ای فرامکو و … اشاره کرد .

اجاق گاز رومیزی خارجی ، اجاق گاز رومیزی آریستون – ariston

آریستون – ariston یک کمپانی ایتالیایی است که در زمینه لوازم خانگی ، لوازم حرارتی و شستشو و نظافت ( اجاق گاز صفحه ای ، سینک ظرفشویی ، هود آشپزخانه و فر توکار )  فعالیت دارد. این شرکت 6600 نفر پرسنل دارد و دفتر اصلی آن در فابریانو ایتالیا قرار دارد . تلاش روز افزون شرکت آریستون – ariston در زمینه ی تولید محصولاتی از جمله اجاق گاز رومیزی خارجی ، اجاق گاز رومیزی آریستون – ariston این اطمینان را به مشتریان خود می دهند که کلیه محصولات این شرکت دارای کیفیت عالی از نظر ساخت و تولید هستند و می توان آن ها را در دسته اجاق گاز صفحه ای با کیفیت قرار داد . این شرکت به تولید اجاق گاز صفحه ای استیل ، شیشه ای ، استیل شیشه پرداخته است . کیفیت بالای قطعات و تولید ، به همراه نوآوری در طراحی و استفاده از تکنولوژی روز دنیا به طراحی زیبای این محصولات به همراه کیفیت و سرعت در ارائه خدمات پس از فروش در نمایندگی آریستون ، این برند اروپایی را در اولویت انتخاب بسیاری از مشتریان لوازم خانگی قرار داده است و موجب شده این شرکت تولید کننده ی بهترین گاز صفحه ای آریستون – ariston باشد . برند آریستون و زیر مجموعه آن با توجه به عمده فروش محصولات خود در اروپا و استفاده بسیاری از مردم این مناطق از محصولات آریستون ، استاندارد های تراز اول در خصوص تولید و عرضه محصولات خود را با توجه به استاندارد های اروپایی رعایت نموده و بدین جهت محصولاتی از برند آریستون که وارد کشور های دیگر از جمله ایران می گردند از این قاعده مستثنی نبوده و قادر به استفاده از محصولات آریستون – ARISTON با استاندارد های بالا می گردند .

اجاق گاز رومیزی آریستون

اجاق گاز رومیزی خارجی ، اجاق گاز صفحه ای لتو – leto

اجاق گاز رومیزی خارجی ، اجاق گاز صفحه ای لتو – leto در ایتالیا ، ترکیه و چین تولید می شود و با استفاده از تکنیک های پیشرفته ، فن آوری های معروف و مواد رول با کیفیت بالا تحت نظارت عالی کارشناسان برجسته ، که به شرکت اجازه می دهد تا محصولات کاربردی ، عملی و ظریف را برای تامین نیاز های مختلف مشتریان با ارائه طیف وسیعی از محصولات ، تولید کند . اجاق گاز رومیزی لتو – leto به واسطه استفاده از قطعات کمپانی های معتبر ایتالیایی ساباف و دیفندی در ساخت و تولید آن ها ، از کیفیت بسیار بالایی در بین انواع برند های اجاق گاز رومیزی موجود در بازار برخوردار است . انواع اجاق گازهای صفحه ای توکار لتو – leto شامل اجاق گاز رومیزی شیشه ای ، اجاق گاز رومیزی استیل ، گاز صفحه سرامیکی ، اجاق گاز برقی رومیزی توکار و گاز صفحه القایی است . گازهای لتو – leto همگی دارای گواهینامه ایمنی اینترتک intertek می باشند . اینترتک معتبرترین مرجع بین المللی صدور گواهینامه ایمنی برای محصولات گازسوز است . اجاق گاز های رومیزی استیل لتو – leto از یک شعله تا شش شعله ، گاز استیل فلاش مونت flush mount یا همسطح ، گاز با دو شعله پلوپز ، اجاق های ترکیبی گاز و برق و صفحه های استیل برقی در انواع تک تا چهار شعله ، همگی تنوعی خیره کننده را در پیش روی خریداران قرار می دهد . گاز های شیشه ای رومیزی لتو نیز ضمن آنکه به لحاظ تعداد شعله از تنوع بالایی بهره مند هستند ، در طرح ها و رنگ های سفید و مشکی ، در کنار کیفیت بالای خود و ظاهر زیبای خیره کننده شان می توانند پاسخی برای تمامی سلیقه ها باشند .

اجاق گاز صفحه ای لتو

اجاق گاز رومیزی خارجی ، اجاق گاز صفحه ای لامیرا – lamira

اجاق گاز رومیزی خارجی ، اجاق گاز صفحه ای لامیرا – lamira دارای ظاهری لوکس و زیبا هستند و از کیفیت و عملکردی فوق العاده نیز بهره مند می باشند که می تواند مناسب هر سلیقه ای باشد . اجاق گاز رومیزی لامیرا – lamira با دارا بودن نمای ظاهری زیبا و کارکرد عالی مناسب برای هر آشپزخانه و سلیقه می باشد . اجاق گاز رومیزی لامیرا – lamira دارای جنس استیل ضد زنگ و مقاوم در برابر خط و خش است در مدل شیشه ای آن نیز جنس شیشه سکوریت نشکن می باشد . تعدا شعله های اجاق گاز صفحه ای لامیرا – lamira از یک شعله شروع شده و به شش شعله هم می رسد . اجاق گاز صفحه ای لامیرا – lamira با راندمان حرارتی بالا و خاصیت دو حالته بودن ووک پلوپز ، به یکی از اجاق گاز های رومیزی ایده آل تبدیل شده است . همچنین همراه این اجاق گاز کلیه قطعات جانبی نصب می باشد. اجاق گاز صفحه ای لامیرا – lamira در مدل های استیل ، شیشه ای ، استیل شیشه و برقی ساخته شده و به بازار عرضه گردیده است .

اجاق گاز صفحه ای لامیرا

اجاق گاز رومیزی خارجی ، اجاق گاز صفحه ای زیگما – sigma

اجاق گاز رومیزی خارجی ، اجاق گاز صفحه ای زیگما – sigma جمع و جور هستند و جای کمتری را اشغال می کنند و بسیار شیک و زیبا هستند . کارایی و قدرت این نوع اجاق گاز ها با اجاق گاز های بزرگ مبله تفاوتی ندارد . اجاق گاز صفحه ای زیگما – sigma شیک و جذاب هستند و نمای آشپز خانه را خاص تر می کنند ، تنها تفاوت این گاز ها با گاز های مبله نداشتن فر است .

اجاق گاز صفحه ای زیگما

اجاق گاز رومیزی خارجی ، اجاق گاز صفحه ای فرامکو – faramco

اجاق گاز رومیزی خارجی ، اجاق گاز صفحه ای فرامکو – faramco اکثرا گاز سوز هستند اما انواع مدل های برقی با صفحه های لمسی و دیجیتال هم هستند که بسیار شیک و زیبا هستند و جلوه و زیبایی خاصی به دکوراسیون آشپزخانه می دهند . برند فرامکو سال ‌ها است که در زمینه واردات تجهیزات آشپزخانه از کشور ترکیه فعالیت می ‌کند . از نظر تنوع محصولات فرامکو – faramco کلیه سلایق ایرانی را در نظر گرفته و با توجه به کیفیت اروپایی این محصولات از نظر قیمت کاملا قابل رقابت با محصولات داخلی است . از جمله محصولات FARAMCO می ‌توان به هود آشپزخانه ، اجاق گاز ، سینک ظرفشویی و فر توکار اشاره کرد که دارای 5 سال گارانتی و 10سال خدمات پس از فروش و 2 سال بیمه ایران ( برای اجاق گاز و فر ) است . محصولات فرامکو دارای استاندارد اروپایی CE و استانداردهای UKAS و TSE ترکیه هستند . اجاق گاز فرامکو ترکیه دارای کیفیت عالی از نظر ساخت و تولید است و بدلیل تکنیک خاصی که در ساخت این اجاق گاز صفحه ای بکار رفته  این گاز رومیزی در دسته اجاق گاز رومیزی ایده آل قرار گرفته است . بکارگیری تکنولوژی روز ، استفاده از استاندارد جهانی ، بکار گیری دانش مهندسی لازم و نیروی انسانی زبده و جوان سبب شده خروجی این کارخانه محصولاتی باشد که از نظر ساخت در دسته محصولات با کیفیت تولیدی قرار گرفته باشند .

اجاق گاز صفحه ای فرامکو

تقسیم بندی اجاق گاز رومیزی خارجی از نظر سیستم

امروزه اجاق‌ ها در مدل‌ های گازی و برقی روانه بازار می شوند .

اجاق گاز رومیزی خارجی برقی

– مزایای اجاق گاز رومیزی خارجی برقی :

 1. سهولت در تمیز کردن : اجاق‌ های مسطح و صاف الکتریکی ساده ترین نوع اجاق‌ ها هستند که به راحتی تمیز می‌ شوند . با این حال اجاق های دارای عایق فنری نیز برای تمیز کردن دشواری آنچنان خاصی ندارند . چون به راحتی می توانید عایق را جدا کرده و سطح اجاق را تمیز کنید.
 2. سطح هموار : قابلمه و تابه های شما بر روی اجاق برقی با سطح صاف پایداری بیشتری نسبت به اجاق الکتریکی با المنت فنری دارند . همچنین گاز های دارای عایق فنری پایداری بیشتری نسبت به میله‌ ای‌ ها دارند . یکی دیگر از مزایای اجاق‌ های دارای سطح صاف این است که می‌توانید هنگامی که از آن استفاده نمی‌کنید ، وسایل اضافی خود را بر روی آن قرار دهید که به عنوان یک فضای خالی به درد شما می خورد . همچنین باعث می‌ شود روغن در یک طرف تابه جمع نشود و در همه جای ظرف شما پخش شود .
 3. اشتعال : برای روشن کردن مشعل اجاق ، به راحتی می‌ توانید دکمه کنترل را بچرخانید و آن را روشن کنید . عایق به سرعت گرم شده و شعله روشن می‌ شود . اجاق‌ های الکتریکی بهتر از اجاق های گازی گرم شده و وسیله ی شما را گرم می کند .
 4. امکانات دیگر : اجاق‌ های الکتریکی با امکانات بیشتری نسبت به مدل‌ های گازی خود ظاهر می‌ شوند . این امکانات عبارتند از: هواکش ، سرخ کن ویژه و … . بعضی از مدل ها نیز دارای عایق پنجم به منظور گرم نگه داشتن غذا هستند .
 5. توزیع حرارت : گرما در یک اجاق الکتریکی خشک‌ تر و به طور یکنواخت‌ تر نسبت به یک اجاق گاز توزیع می‌ شود که برای پخت و پز انواع غذا ها بهتر است .

اجاق گاز صفحه ای برقی

معایب موجود در اجاقگاز های صفحه ای برقی

 1. منبع انرژی : اگر منبع انرژی قطع شود ، پختن غذا دیگر امکان پذیر نخواهد بود .
 2. طول عمر : اگر جسم سنگینی بر روی اجاق‌ های سرامیکی بیفتد و یا آب سرد را بر روی اجاق گرم بریزید ممکن است اجاق شما خراب شود . همچنین قابلمه‌ های آهنی سنگین که در تمام آشپزخانه‌ ها یافت می شوند می‌ توانند سطح براق اجاق را خراشیده و یا دچار تورفتگی و … کنند .

اجاق گاز رومیزی برقی

اجاق گاز رومیزی خارجی گازی

– مزایای موجود در اجاق گاز رومیزی خارجی گازی

 1. به سرعت گرم می شوند : شعله دراین گاز ، بلافاصله روشن می‌ شود ، حرارت فوری می‌ دهد و همچنین می توانید درجه گرما را با دقت کنترل کنید . هنگامی که شعله را خاموش می کنید ، قطعات به سرعت خنک می شوند و این عامل از سوختن غذای شما جلوگیری می کند .
 2. منبع سوخت : منبع سوخت اجاق های گازی ، گاز طبیعی یا پروپان است که هر دو ارزان اند و به راحتی در دسترس قرار می‌ گیرند و معمولا در کشور ایران این نوع منبع سوخت دچار قطعی نمی‌ شود . به همین دلیل می‌ توانید با استفاده از اجاق های گازی به جای برقی در هزینه‌ های خود نیز صرفه جویی کنید .
 3. دمایی که غذا در آن سرخ می شود : اگر دوست دارید غذایتان را سرخ کنید ، اجاق‌ های گازی نابرابری جذابی به غذای شما خواهد داد . مانند سیب زمینی یا پنیر موجود در سوپ پیاز .

اجاق گاز صفحه ای گازی

– معایب موجود در اجاق گاز صفحه ای گازی

 1. توزیع حرارت : دما در قسمت بالایی اجاق گاز شما بسیار بیشتر از نقاط دیگر است . بنابراین باید دقت کنید که هنگام پخت و پز ، ظرف را دور از منطقه‌ ی داغ قرار داده و به طور مداوم آن را به هم بزنید و یا ظرف را بچرخانید . سرخ شدن به گرمای خشک نیاز دارد که اجاق‌ های گازی از این ویژگی محرومند و گرمای رطوبت‌ دار را به غذا منتقل می‌ کنند .
 2. پایداری شعله : اگر یک پنجره‌ ای در نزدیکی اجاق گاز خود دارید که در زمان پخت و پز آن را باز می کنید باید دقت داشته باشید که باد شعله‌ ی گاز را کاهش ندهد یا خاموش نکند . به این نکته نیز توجه داشته باشید که هنگام پخت غذا هایی که بوی بسیار زیادی دارند نیز به باز بودن پنجره نیاز دارید ، اما برای ثابت نگهداشتن شعله‌ ی گاز می توانید از یک هود برای اینکار استفاده کنید .
 3. نظافت بسیار دشوار : برای تمیز کردن اجاق گاز خود نیاز دارید که میله‌ های آهنی را از روی آن بردارید . هر مشعل دارای اجزای متحرک است که می‌ تواند به صورت تصادفی از جای خود خارج شود و در نهایت زمانی که آن ها را بر روی اجاقتان قرار می دهید ممکن است شعله‌ های ناهماهنگ ایجاد کنند .

نمای زیبای اجاق گاز رومیزی

برای خرید اجاق گاز های صفحه‌ ای بهتر است نکات زیر را در نظر داشته باشید :

 1. اگر دنبال یک اجاق شیک و جمع و جور می‌ گردید ، خوب است بدانید که ویژگی دیگر این اجاق‌ گاز ها کم مصرف بودن و داشتن ضخامتی تنها به اندازه ۵ تا ۶ سانتی‌ متر است .
 2. این مدل گاز ها فر‌ ندارند و اگر قصد خرید شان را دارید باید به فکر یک فر جداگانه برای آشپزخانه‌ تان باشید .
 3. البته این بستگی به نیاز شما دارد . خیلی‌ ها از فر استفاده چندانی نمی‌ کنند .
 4. تعداد شعله‌ های گاز را براساس فضای آشپزخانه و تعداد افراد خانواده انتخاب کنید . برای خانواده‌ های پر جمعیت گاز های ۵ و ۶ شعله و برای کم‌ جمعیت‌ ها ۳ و ۴ شعله بهترین انتخاب است .
 5. موقع خرید ، ایمنی گاز را هم درنظر بگیرید . اجاق گاز های مجهز به فندک و ترموکوپل ایمنی بیشتری دارند . ترموکوپل به محض خاموش شدن شعله به هر دلیل ، جریان گاز را قطع می‌ کند .
 6. سعی کنید در کل از برند های معتبر و با کیفیت و آن هایی که خدمات پس از فروش دارند خریداری کنید چون اجاق گاز از پر مصرف‌ های خانه است و اگر مرغوب نباشد دائم باید هزینه تعمیرات را تحمل کنید .
 7. نصب و راه‌ اندازی گاز را هم به شرکت خودشان بسپارید تا از گارانتی خارج نشود .
 8. اجاق‌ های برقی شیک و زیبا هستند و کارایی خوبی دارند ولی در کل به‌ خاطر گران‌ تر بودن هزینه برق نسبت به گاز مقرون به صرفه نیستند .
 9. اگر سطح میز یا کابینت شما باریک است می‌ توانید اجاق گاز های توکار را انتخاب کنید که همه شعله‌ های آن در یک ردیف قرار گرفته‌ اند و به شکل مستطیل باریکی هستند .
 10. موقع خرید به فاصله بین شعله‌ ها دقت کنید .
 11. این اندازه باید جوری باشد که بتوانید همزمان چند قابلمه را بدون مزاحمت روی گاز قرار دهید .

اجاق گاز رومیزی خارجی 5 شعله شیشه مشکی

برای تهیه بهترین گاز رومیزی خارجی از چه فروشگاهی خرید کنیم ؟

برای تهیه بهترین گاز رومیزی خارجی و ایرانی و گاز صفحه ای ارزان به فروشگاه اینترنی چینوپ مراجعه کنید .

این فروشگاه با دارا بودن انواع اجاق گاز صفحه در مدل و طرح های مختلف و قیمت های متفاوت آماده ی ارائه محصولات خود به سراسر کشور می باشد .

این فروشگاه اینترنتی با هدف آسان کردن خرید برای مشتریان شروع به فعالیت کرده است و با در نظر گرفتن بالاترین درصد تخفیف برای محصولات خود عرضه کننده ی اجاق گاز صفحه ای با بهترین قیمت می باشد .

فروشگاه اینترنتی چینوپ در در مراحل فعالیت خود در عرصه ی فروشگاه اینترنتی به ارائه خدمات ویژه برای مشتریان پرداخته است . این فروشگاه آنلاین با پشتیبانی 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به مشتریان خود در هر بازه ی زمانی می باشد . همچنین ضمانت نامه اطالت کالا و ضمانت نامه بازگشت کالا این اطمینان را به مشتریان می دهد تا در صورت بروز مشکل در محصول خریداری شده آن را مرجوع نمایند .

با خرید از این فروشگاه اینترنتی می توانید محصول خود رادر کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید .

 

اجاق گاز رومیزی خارجی برقی 4 شعله

طریقه ی ارسال محصولات برای مشتریان به سبک زیر است .

طریقه ی ارسال محصولات

ارسال برای خریداران تهرانی :

شما می توانید محصول مورد نظر خود درب منزل دریافت نموده و پس از اطمینان از سلامتی کالا اقدام به پرداخت وجه کنید .

ارسال برای خریداران شهرهای دیگر :

شما پس از هماهنگی برای ارسال ، وجه را واریز نموده و محصول برای شما با هزینه ی خودتان به شهر مورد نظر ارسال می گردد .

مزایای خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی چینوپ

 • پایین ترین قیمت 
 • تخفیف ویژه برای کلیه محصولات 
 • تحویل سریع و به موقع درب منزل 
 • پرداخت درب منزل پس از اطمینان از سلامتی کالا
 • مرجوعی کالا در صورت عدم رضایت مشتری
 • دارا بودن گارانتی و خدمات شرکت