پرقروش ترین شیرآلات ، شیرآلاتی هستند که دارای کیفیت عالی از نظر ساخت و تولید باشد و همچنین ظاهری زیبا به خانه شما ببخشد . به طور کلی شیرآلات عبارتند از مجموعه‌ ای از قطع کننده‌ ها که در انتهای خطوط لوله‌ های آب نصب می‌شوند و عمل قطع و وصل کردن جریان آب و تنظیم شدت جریان و ترکیب آب سرد و گرم را با هم به عهده دارند . بطور کلی شیرها به دو نوع بهداشتی و صنعتی تقسیم می‌شوند . در این مقاله سعی داریم به توضیح پرفروش ترین شیرآلات و توضیح انواع شیرالات بپردازیم .

از جمله دیگر کاربرد های شیرآلات این است که علاوه بر قطع و وصل جریان آب و تنظیم جریان و ترکیب آب سرد و گرم با هم ، باعث زیبایی نمای داخلی می شود که امروزه به اولویت اول تبدیل شده است و نکته بعدی صرفه‌جویی در مصرف آب می‌باشد .

پرفروش ترین شیرآلات . شیر سینک ظرفشویی

انواع شیرآلات بهداشتی ساختمانی . پرفروش ترین شیرآلات

پرفروش ترین شیرآلات . شیرآلات اهرمی

در شیرآلات اهرمی جریان آب سرد و گرم به مرکز شیر می رسند و از قطعه ای به نام کارتریج عبور می کنند .

شیرآلات اهرمی مدت هاست که در بسیاری از مناطق دنیا مورد استفاده قرار گرفته است و دیگر استفاده از شیرهای قدیمی مخلوط رایج نمی باشد .

یکی از دلایل استفاده از شیر های اهرمی ، بهداشت بالای آن می باشد .

همچنین استفاده از این نوع شیر ها و تنظیم دمای آب برای مصرف کننده بسیار راحت تر از مدل های دیگر شده است .

دسته کارتریج از طریق دسته شیرآلات اهرمی ، توسط مصرف کننده کنترل می گردد .

با حرکت دسته شیرآلات اهرمی ، سرامیک های کارتریج به صورت افقی بر روی هم می لغزند تا مجراهای ورودی آب گرم و سرد ، بسته و باز شوند و نسبت جریان آب سرد و گرم کنترل شود .

سپس یک جریان آب واحد در دمای تنظیم شده از طریق لوله درون شیر به سمت خروجی آب ( آبریز شیر اهرمی ) هدایت می شود .

به گفته فروشندگان مراکز عمده شیر‌آلات ، شیرهای تک اهرمی با قابلیت جدا شدن سرشیر ( شیلنگی ) برای سینک آشپزخانه و شیر های تک اهرمی ایستاده برای روشویی سرویس های بهداشتی استفاده می‌شوند .

دیواری ‌های اهرمی محبوب سرویس بهداشتی هستند که البته افراد زیادی از آن استفاده می کنند و در پی خرید شیرآلات در این سبک هستند .

پر فروش ترین شیرآلات در فروشگاه اینترنتی چینوپ

پرفروش ترین شیرآلات . شیرآلات چشمی

به طور کلی اساس کار شیرآلات دارای چشمی به این گونه است که باید یک جسم ثابت جلوی میدان دید چشمی شیر قرار بگیرد تا با موج های مادون قرمز اب به جریان بیوفتد .

شیر آب چشمی دارای حسگر هایی بر روی خود می باشد که بدون نیاز به برخورد فیزیکی و تنها با نزدیک شدن دست ها به این سنسور ها و فعال شدن آن ها ، جریان آب برقرار می شود و سپس با دور شدن دست ها مجددا جریان آب قطع خواهد شد .

این شیر آب با اسامی مختلفی در بازار به فروش می رسد که از این میان می توان به شیر آب مادون قرمز، سنسوری ، چشم الکترونیکی ، اتوماتیک و چشمی اشاره کرد .

شیر های آب چشمی با برق کار می کنند اما در آن ها باتری نیز تعبیه شده است تا در صورت نبود برق ، بتوانند همچنان کارایی خود را حفظ نمایند .

پرفروش ترین شیرآلات . شیر روشویی

از جمله قابلیت های منحصر به فرد این مدل شیرآلات :

شیرآلات چشمی باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود .

شیرالات بهداشتی دارای چشمی مجهز به یک وبلاتور می باشند که کار این وبلاتور مخلوط کردن آب و هوا می باشد تا حجم آب کمتری از شیر خارج شود و در مصرف اب صرفه جویی شود .

اگر شما از شیر های معمولی استفاده می نمایید و می خواهید مقداری هوا با آب خروجی شیر های شما شود تا مقدار آب کمتری مصرف شود باید بگویم که به راحتی می توانید از بازار سر شیر هایی که این قابلیت را دارند تهیه نمایید و بر سر شیر خود نصب کنید .

نکته : شیرالات بهداشتی دارای چشمی به وسیله ی برق و باتری کار می کنند و باتری آن در زمان قطع شدن برق فعال می شود .

پرفروش ترین شیرآلات . شیرآلات پدالی

یکی از بهترین و کاربردی ترین انتخاب ها برای فضاهای عمومی مانند مساجد ، مدارس و … استفاده از شیر الات پدالی و یا الکترونیکی است .

شیر الات پدالی چون به برق و باتری احتیاج ندارند و با فشار دادن پدال می توانید مقدار حجم آب خروجی را تعیین نمایید بسیار به صرفه تر می باشد  .

تنها کاری ک در هنگام استفاده از شیرالات بهداشتی پدالی باید انجام دهید باید مقداری پای خود را بر روی پدال بفشارید و میان آب  و دمای آب خوجی را تعیین نمایید .

از دیگر مزایای انواع پدالی و چشمی عدم تماس دست با شیر است .

که مانع انتقال بیماری های واگیردار عفونی و پوستی می‌شود و به خاطر سرعت قطع آب در میزان مصرف آب و حتی انرژی نیز صرفه‌ جویی می‌ شود .

نکات مهم خرید پرفروش ترین شیرآلات

  • شیر آلات سنسور دار ( چشمی ) بیشتر برای مکان های عمومی مناسب اند و تعبیه می شوند .
  • تنظیم فشار آب از نکات بسیار مهم است که هنگام خرید باید به آن توجه شود .
  • دارا بودن علامت استاندارد از نکات مهم است زیرا استفاده نکردن از سرب نرم که برای سلامتی خطرناک است و همچنین آبکاری شیر آلات بسیار مهم هستند.

شیرآلات چشمی

شرایط نگهداری شیر آلات پس از نصب

خیلی از افراد تصور می کنند که شیر های اهرمی یک بار مصرف هستند و در صورت خرابی باید آن ها را دور بیاندازند و به سراغ شیر جدید بروند اما باید بگوییم که اصلا این گونه نیست و اگر شیر اهرمی شما دچار مشکل شد باید کارتریج آن عوض شود .

کارتریج شیرآلات بهداشتی اهرمی همانند همان مغزی شیر های مخلوط می باشد با این تفاوت که تعویض ان به سادگی نیست و نیاز به متخصص دارد .

کدام برند شیرالات بهتر است ؟

به راستی که بهترین شیرآلات ایرانی و پر فروش ترین شیرآلات کدام است ؟

بهترین شیرآلات بهداشتی ایرانی ، شیر الاتی هستند که دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی باشند .

با کیفیت ترین شیرآلات باید از طول عمر بالایی برخوردار باشند به طوریکه حتی با گذشت زمان همان مرغوبیت و کیفیت اولیه خود را دارا باشد .

علاوه بر این موارد قیمت شیرآلات نیز بسیار مهم است .

صرفا گران بودن یک شیر به معنای خوب بودن آن نیست .

یک شیر ( شیر توالت ، شیر دوش حمام ، شیر روشویی ، شیر سینک ظرفشویی ) مورد استفاده باید تمامی وِیژگی ها و کاربرد شیرآلات را دارا باشد .

شیر-سینک-ظرفشویی

پرفروش ترین شیرآلات ایرانی

شیرآلات چه مارکی خوبه ؟

از میان برند های موجود برای شیرالات در بازار می توان به :

شیرالات اخوان ، شیرآلات درخشان ، شیرآلات راسان ، شیرآلات کی دبلیو سی ، شیرآلات قهرمان ، شیرالات سیتکو ، شیرالات لامیرا و شیرآلات زیگما و شیرآلات شودر اشاره کرد .

این شیرالات بهداشتی ایرانی با دارا بودن کیفیت عالی از نظر ساخت و تولید ، تمامی ویژگی های یک شیر الات خوب را دارا می باشند .

و مشتریان می توانند با اطمینان خاطر از این شیرآلات در ساختمان خود استفاده کنند .

در واقع می توان این شیرالات را به عنوان پرفروش ترین شیرآلات در نظر گرفت .

خرید اینترنتی شیرالات بهداشتی ساختمانی

فروشگاه اینترنتی چینوپ با دارا بودن تمامی شیرآلات ساختمانی در انواع و مدل های مختلف و برند های گوناگون اماده ی عرضه این شیرالات و دیگر محصولات در سراسر کشور کرده است .

با خرید از این فروشگاه اینترنتی می توانید لذت یک خرید خوب را تجربه کنید .

علاوه بر آن از خدمات این فروشگاه اینترنتی می توان به تحویل سریع و به موقع محصولات درب منزل اشاره کرد .

شیر-روشویی

روش خرید پرفروش ترین شیرآلات از فروشگاه اینترنتی چینوپ :

ابتدا از طریق فروشگاه اینترنتی چینوپ محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده آن را در سبد خرید قرارداده و مراحل ثبت سفارش را انجام دهید .

پس از ثبت سفارش همکاران ما در واحد پشتیبانی و هماهنگی و ارسال سفارشات ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس میگیرند و هماهنگی های لازم جهت ارسال برای شما را انجام می دهند و شما می توانید محصول خود را در آدرس مورد نظر خود دریافت کنید و پرداخت را انجام دهید .

ارسال بهترین کولر گازی اسپلیت در بازار برای خریداران تهرانی :

شما می توانید محصول را با ارسال رایگان در آدرس مورد نظر خود دریافت نموده و پس از اطمینان از سلامتی کالا اقدام به پرداخت وجه کنید . که پرداخت وجه برای شما می تواند به دو صورت باشد :

1- پرداخت درب منزل

2- پرداخت از طریق درگاه فروشگاه اینترنتی چینوپ

ارسال برای خریداران شهرهای دیگر :

شما پس از هماهنگی برای ارسال وجه را واریز نموده و محصول برای شما تا باربری رایگان ارسال می شود و با هزینه ی خریدار به شهر های دیگر ارسال می گردد .