برای بسیاری از افراد در اولویت اول برای انتخاب هود ، قیمت هود آشپزخانه می باشد . افراد به دنبال هودی برای آشپزخانه هستند که از قیمت مناسب برخوردار باشد . علاوه بر موارد گفته شده دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی نیز باشد . ولی ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب هود برای آشپزخانه ابتدا با مدل ها و انواع آن و قیمت هود آشپزخانه آشنا شوید تا بتوانید هودی را برای آشپزخانه ی خود انتخاب کنید که مناسب باشد .

برخی از افراد گمان می‌ کنند کار هود آشپزخانه صنعتی که به طور معمول بالای اجاق گاز نصب می‌ شوند ، تنها کشیدن بوی غذا و بو های نامطبوع از فضای آشپزخانه است . حتی گروهی گمان می‌ کنند هواکش هود فضایی جدا از سیستم هواکش منزل است ، در حالی که این‌ طور نیست و گاهی کارکرد نامناسب هود تاثیر سویی بر کیفیت هوای داخل خانه می‌ گذارد و حتی کارکرد دیگر دستگاه‌ های تهویه منزل را مختل می‌ کند . هود در آشپزخانه کاربرد های زیادی دارد . مهم‌ ترین کار آن کشیدن بو ، دود و بخاری است که در هنگام آشپزی بلند می‌ شود .

هود سقفی فلت جزیره ای

قبل از پرداختن به قیمت هود آشپزخانه با انواع آن آشنا شوید :

  قیمت هود آشپزخانه زيرکابينتی

هود آشپزخانه زيرکابينتی در قسمت زيرين کابينت و بالای گاز نصب می شود که اصطلاحا به آن هود ديواری هم گفته می شود .

اين هود آشپزخانه دارای کليد های فشاری هستند و قابليت لمسی ريموت را دارا نيستند ، اين نوع هود آشپزخانه مجهز به چراغ کوچکی هستند و قابليت تنظيم را هم دارند ، اين هود ها به دو مدل تک موتوره و دو موتوره توليد می شوند از مزايا و معايب اين نوع هود آشپزخانه مي توان به اين نکات اشاره کرد .

هود اشپزخانه زيرکابينتی

مزايای هود آشپزخانه زير کابينتی :

قيمت مناسب ، نگهداری آسان ، فضای کم اشغال شده

معايب هود آشپزخانه زير کابينتی :

صدای زياد ، قدرت مکش پايين در مقايسه با مدل های جديدتر

  قیمت هود آشپزخانه ديواری / هود شومینه ای :

هود آشپزخانه شومينه ای و يا جزيره ای دقيقا بالای کابينت به سقف نصب می شوند و بهترين گزينه هود آشپزخانه برای گاز می باشد که کاملا دود و چربی را خارج می کنند .

قیمت هود آشپزخانه با مکش بسیار عالی در فروشگاه اینترنتی چینوپ

مزايای هود شومينه ای

نوع موتور و قدرت مکش توسعه يافته ، کاهش صدا ، داراي بورد الکترونيکی برای تنظيم قدرت مکش و دور موتور ، صفحه نمايش الکترونيکی ، سنسور تشخيص دود ، تنوع در طراحی بدنه

هود شومينه ای

  قیمت هود آشپزخانه شيبدار یا مورب

يکی از جديدترين مدل های هود اشپزخانه می توان به هودهای آشپزخانه شيبداریا مورب اشاره کرد .

اين نوع مدل هود آشپزخانه شبيه هود های آشپزخانه شومينه ای می باشند البته با نقاط ظعف و قدرت متفاوت ، از معايب اين مدل هود آشپزخانه می توان به مکش کمتر نسبت به هود های آشپزخانه شومينه ای اشاره کرد و از مزايای ان به صدا کمتر و عمر بيشتر موتور به جهت قرار نگرفتن مستقيم در برابر حرارت و زيبايی بيشتر اشاره کرد .

هود اشپزخانه مخفی يا توکار

طراحی جديد خانه ها به صورتی انجام مي شود که هود از نقشه کابينت حذف شده و مخفی مي شود داخل کابينت ، يکی از مزايای اين مدل به زيبا نشان دادن اشپزخانه اشاره کرد و از معايب اين نوع هود هم به بی کيفيت و صدای زياد آن اشاره کرد .

قبل از خرید هود آشپزخانه به چه نکاتی توجه کنیم ؟

قیمت هود آشپزخانه

قیمت هود آشپزخانه با توجه به ظاهر و امکانات خود ، متفاوت می باشند .

هرچقدر امکانات هود آشپزخانه پیشرفته تر و طراحی آن شیک تر باشد و صدای کمتری داشته باشد ، قیمت آن بیشتر است . هود های آشپزخانه زیر کابینتی ، مقرون به صرفه تر هستند .

بخشی از هزینه هود آشپزخانه ، به پروسه نصب و راه اندزی آن اختصاص می یابد ، مثلا هود های آشپزخانه دارای خروجی هوا ، باید کانال مناسبی داشته باشند تا گرد و غبار و بو های نامطبوع را از آشپزخانه خارج کند و نصب این کانال ها هزینه راه اندازی آن را بیشتر می کند .

هود-اشپزخانه-مخفی

اندازه

اندازه هود آشپزخانه باید متناسب با اجاق گاز باشد ، پس بهتر است هودی انتخاب کنید که اندازه اجاق گازتان باشد تا تمام ذرات دود و مواد غذایی را خارج کند .

همچنین اندازه آن باید با فضای آشپزخانه متناسب باشد .

قیمت هود آشپزخانه با توجه به اندازه ی مختلف هود آشپزخانه متفاوت است .

قدرت

اگر در آشپزی از روغن بسیار زیادی استفاده می کنید و یا هر روز غذا های جدیدی طبخ می کنید و تمام وقت خود را در آشپزخانه هستید ، بهتر است از هود های آشپزخانه قوی تری استفاده کنید ، از هود هایی استفاده کنید که CFM ( اندازه محفظه ای که هوا را خارج می کند ) بالاتری دارند .

زیبایی

بعضی از هود های آشپزخانه معمولی ، از لحاظ زیباشناسی مناسب آشپزخانه های مدرن و شیک نیستند .

بسیاری از هود های آشپزخانه جزیره ای ، شومینه ای و دیواری زیبایی دارند که زیبایی آشپزخانه را چند برابر می کنند .

اگر از محل استقرار هود آشپزخانه خود راضی نیستید و هودی می خواهید که فابل دید نباشد از مدل های مخفی و یا آسانسوری استفاده کنید .

اما اگر می خواهید هود آشپزخانه زیبا و در معرض دید داشته باشید هود های آشپزخانه شومینه ای ، شیبدار و جزیره ای انتخاب های خوبی هستند .

هود-آشپزخانه-جزیره-ای

صدا

اغلب هود های آشپزخانه صدای بلند دارند ، یکی از رایج ترین شکایات مردم در مورد هود های آشپزخانه ، در مورد صدای بلند و آزار دهنده آن ها است .

بعضی از مدل ها صدای کمتری دارند ، ولی در کل مدل بی صدایی تابحال به بازار نیامده است .

نوع تهویه

برخی از هود های آشپزخانه دارای کانال هایی هستند که هوا را خارج می کنند و تعدادی از آن ها هوا را به دورن خود می کشند و آن را تصفیه می کنند و دوباره باز می گردانند .

هود های آشپزخانه دارای کانال هوا کارامد تر هستند و مَکِش بیشتری دارند ، اما نصب آنها سخت تر است و هزینه بیشتری را در بر می گیرد .

در برخی از آپارتمان ها نمی توان از هود های آشپزخانه با کانال هوا استفاده کرد و مجبوریم از هود های تصفیه ای استفاده کنیم .

در صورتی که از هود آشپزخانه تصفیه ای استفاده می کنید باید فیلتر آن را به صورت مرتب تمیز کنید .

مکش-قوی-هود-آشپزخانه

چند نکنه هنگام انتخاب هود آشپزخانه مناسب

به دنبال هودی بگردید که به طور کامل اجاق گاز شما را پوشش دهد .
هود آشپزخانه شما باید 200 متر مکعب بر دقیقه هوا را انتقال دهد .
هودی را انتخاب کنید که صدای آن 3 یا کمتر باشد.
هودی مناسب با فضای خالی به اندازه ی زیر آن تهیه کنید.
فیلتر هودهای آشپزخانه جدید از جنس آلومینیوم و قابل شستشو با دست و ماشین ظرفشویی است اما فیلتر هود های قدیمی زیرکابینتی از جنس پشم شیشه بوده که قابل شستشو نیست و باید تعویض شود .

قیمت هود آشپزخانه

برای آشنا شدن با انواع قیمت هود آشپزخانه از جمله هود آشپزخانه اخوان ، هود آشپزخانه استیل البرز ، هود آشپزخانه کن ، هود آشپزخانه بیمکث و … می توانید به فروشگاه اینترنتی چینوپ مراجعه کنید .

می توانید در این فروشگاه با بهترین هود آشپزخانه ، با کیفیت ترین هود آشپزخانه و همچنین پر فروش ترین هود آشپزخانه آشنا شوید تا انتخاب بهتری داشته باشید .

همچنین برای افرادی که قیمت هود بسیار مهم است می توانند ارزان ترین قیمت هود آشپزخانه را تهیه نمایند .

از خدمات این فروشگاه اینترنتی می توان به :

تحویل سریع و به موقع محصولات درب منزل اشاره کرد .

قیمت هود آشپزخانه اخوان

اخوان جم در حال حاضر به عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی توکار از جمله هود آشپزخانه در کشور شناخته می‌ شود .

کیفیت ، تنوع و خدمات گسترده به مشتریان و مصرف کنندگان محصولات اخوان، وجه تمایز برند اخوان از سایرین است .

 تمام محصولات این برند با ماشین آلات پیشرفته و تکنولوژی مدرن تولید می‌شوند .

همچنین برای تولید محصولات اخوان جم ، شرکت با به‌ کارگیری بیش از ۷۰۰ نیروی کارگری متخصص ، زمینه را برای اشتغال بسیاری از جوانان ایرانی فراهم کرده است .

گروه صنعتی اخوان جم در طی نیم قرن فعالیت خود در صنعت آشپزخانه همواره توانسته است گواهینامه های معتبر داخلی و بین المللی را کسب نماید .

هود اخوان در مدل‌ های شومینه‌ ای ، مورب ، مخفی و زیرکابینتی تولید می شود و دارای طرح‌ های متنوعی هست .

برای دیدن قیمت هود آشپزخانه اخوان می توانید به فروشگاه اینترنتی چینوپ مراجعه کنید .

هود آشپزخانه اخوان

هود آشپرخانه کن

برند کَن یکی از اولین تولید کنندگان هود در کشور به حساب می آید که موتور هود های خود را با طراحی کشور ایتالیا به بازار عرضه می کند .

قطعات هود آشپرخانه کن ساخت کشور ایتالیا با استاندارد اتحادیه اروپا CE می باشد که در ایران مونتاژ می شود و دارای علامت استاندارد ایران که نشانه مرغوبیت کالاست ، می باشد .

با افزایش استقبال مشتریان داخلی ، متخصصین شرکت تصمیم به افزایش کیفیت و نفوذ در بازارهای خارجی گرفتند و امروزه شاهد هستیم که محصولات کن به کشورهایی چون عراق ، افغانستان ، ترکیه و آفریقا صادر می شود .

برای دیدن قیمت هود آشپزخانه کن می توانید به فروشگاه اینترنتی چینوپ مراجعه کنید .

هود آشپزخانه بیمکث

هود آشپزخانه بیمکث تهویه مناسبی دارد و خطر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن را کم می کند .

شرکت ستاره طلایی صنعت با نام تجاری بیمکث (Bimax) ، در سال 1360 ، به عنوان یک پیشگام ، فعالیت خود را در زمینه تولید هود آشپزخانه آغاز نمود و محصولات خود را در سال­های آتی به سایر لوازم آشپرخانه توسعه داد . این شرکت ، با بیش از 30 سال سابقه درخشان در صنعت لوازم آشپزخانه ، با اتخاذ رویکرد خودکفایی ملّی ، امروزه به عنوان یکی از برترین برندهای تولید لوازم آشپزخانه مبدل شده است .

سیاست تولید در بیمکث ، مبتنی بر پیشرفته ­ترین ماشین ­آلات و تکنولوژی مدرن و با بهترین کادر متخصص ایرانی و مشاورین خارجی می­ باشد .

برای دیدن قیمت هود آشپزخانه بیمکث می توانید به فروشگاه اینترنتی چینوپ مراجعه کنید .

هود آشپزخانه بیمکث

هود آشپزخانه استیل البرز

شرکت استیل البرز ، به عنوان یکی از قدیمی ترین ، معتبرترین و مرغوب ترین شرکت های تولیدی لوازم و تجهیزات آشپزخانه در سراسر کشور شناخته شده است ، موفق به تولید انواع هود آشپزخانه استیل البرز در سه مدل ” مورب “، ” شومینه ای” و ” افقی ” شده است ، که هر یک مورد توجه گروهی از افراد قرار گرفته و در آشپزخانه های مختلف با چیدمان و دکوراسیون داخلی متفاوت ، مورد استفاده قرار می گیرند .

داشتن قدرت مکش زیاد و کم بودن صدای دستگاه به هنگام کار ، از جمله مهم ترین ویژگی هایی است که در خرید هود آشپزخانه مورد توجه افراد قرار می گیرد و خوشبختانه انواع هود آشپزخانه استیل البرز ، از هر دوی این ویژگی ها در بالاترین سطح ممکن برخوردارند و زیبایی و کیفیت را به صورت همزمان ، برای شما به ارمغان می آورند .

شرکت صنایع استیل البرز پس از سال ها تجربه در صنعت تجهیزات آشپزخانه و دارنده استاندارد های ایران و CE اروپا ، محصولات خود را در بازار های داخلی و بیش از ۴۰ کشور جهان از جمله خاورمیانه ، خاور دور ، کانادا ، جنوب آفریقا ، اقیانوسیه و اروپا عرضه می نماید که این خود نشان از کیفیت بالای محصولات این شرکت است .

برای دیدن قیمت هود آشپزخانه کن می توانید به فروشگاه اینترنتی چینوپ مراجعه کنید .