1 – پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران فروشگاه اینترنتی چینوپ می‌توانند از طریق تمامی کارت های عضو شبکه شتاب در هنگام ثبت سفارش ، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ های ملت و پاسارگاد و درگاه امن زرین پال در سایت فروشگاهی اینترنتی چینوپ و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند .

پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این

پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می ‏‌شود .

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا ، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد .

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌ شود .

   – چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت اینترنتی چینوپ می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌ های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند .

هم اکنون ، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات ، پارسیان ، سامان ، اقتصاد نوین ، پاسارگاد ، ملت ، کشاورزی ، توسعه صادرات ، صنعت و معدن ، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد .

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت ، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌ شوید .

1- شماره 16 رقمی کارت : این شماره در کارت همه بانک‏‌ ها ، بر روی کارت درج شده است .

2 – رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم ( رمز خرید اینترنتی ) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید .

رمز دوم ( رمز خرید اینترنتی ) ، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌ ‏های خود پرداز وارد می‌ کنید ، تفاوت دارد .

برخی از بانک‌ ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند ، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل ، رمز خرید اینترنتی ندارند ، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی ، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید .

سپس ، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی ، رمز خود را انتخاب کنید .

3 – کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های بانکی درج می‌ شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ های اینترنتی کاربرد دارد .

این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک ‏‌های ملت ، صادرات ، پاسارگاد ، سامان ، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است .

4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌ های بانکی حک شده است .

اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد ، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید .

2- پرداخت در محل تحویل 

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،فروشگاه اینترنتی چینوپ این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

  – پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، فروشگاه اینترنتی چینوپ امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

3- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway فروشگاه اینترنتی چینوپ و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت فروشگاه اینترنتی چینوپ به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

 

شماره کارت :

شماره کارت: 8304 – 5912 – 2910 – 5022 بانک پاسارگاد به نام محمد نیکروش فرد

 

 نکات:

– در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.