امروزه خرید شیرآلات با کیفیت و مناسب یک موضوع بسیار مهم می باشد . چون شیرالات جزو مواردی هستند که تاثیره بسیار زیادی در فضای دکوراسیون خانه ی شما دارند و یکی از مواردی هستند که تقریبا هر روزه زیاد با آن ها سرو کار داریم چه در سرویس بهداشتی و چه در آشپزخانه . پس خرید شیرآلات بسیار مهم می باشد و باید با دقت کافی انجام گیرد . در این مقاله سعی داریم شما را با انواع شیرآلات و برند های مناسب در این زمینه آشنا سازیم تا در هنگام خرید شیرآلات دچار مشکل نشوید .

قبل از خرید شیرآلات به یک تعریف کلی و جامع می پردازیم :

قطع کننده و وصل کننده های جریان آب که در انتهای لوله های آب مجتمع قرار گرفته اند و وظیفه ی تنظیم و ترکیب و توزیع آب گرم و سرد را برعهده دارند ، شیرآلات در طرح ها و انواع مختلفی در آشپزخانه ، سرویس های بهداشتی حمام و توالت و سایر مکان های مورد نیاز نصب می شوند .

شیر-سینک-ظرفشویی

جنس شیرآلات

به‌ طور کلی شیرآلات بهداشتی دارای دو بخش عمده یعنی پوسته داخلی ( پایه اصلی شیر ) و پوشش خارجی است .
که در بخش داخلی تولیدکنندگان با توجه به سفارش‌ هایی که دارند معمولا از آلیاژ برنج یا سرب خشک استفاده می‌ کنند .
 
این در حالی است که رعایت مسائل بهداشتی باعث شده اکثر تولید کنندگان امروزه از خیر سرب خشک گذشته و بیشتر به استفاده از آلیاژ برنج فکر کنند ، چون سرب در صورتی که آبکاری شیر بخوبی انجام نشود در مقابل آب به مرور زمان حل می‌ شود و آلودگی‌ های خطرناکی برای افراد ایجاد می‌کند .
 
شیر روشویی مشکی
 
در بخش خارجی یا همان پوشش خارجی شیر های ساختمانی نیز که توجه اکثر ما را به خود جلب می‌کند ، معمولا کارخانه‌ ها از فلزاتی همچون برنج ، برنز ، مس یا استیل استفاده می‌ کنند که معمول‌ ترین نوع آبکاری استیل است و دیگر فلزات برای سفارش‌ های خاص و منحصربه‌ فرد استفاده می‌ شوند .
اما بهترین نوع آبکاری در بازار به PVD معروف است .
در این نوع آبکاری شرکت تولید‌ کننده ، بخش خارجی شیر ها را به وسیله اتم‌ های باردار فلز مورد نظرش مثل کروم ، برنز یا هر فلز دیگری که سفارش داده شده باشد ، بمباران می‌ کند تا به‌طور شیمیایی سطح فلز پایه ( فلز بدنه شیر ) با فلز مورد نظر پوشیده شود که به آن فرآیند رسوب‌ سازی با بخار می‌ گویند .
با این روش علاوه بر افزایش طول عمر شیر ، کیفیت آن در مقابل ساییدگی ، خوردگی ، زنگ‌ زدگی و ده‌ ها مورد دیگر تضمین خواهد شد .
 
شیر-روشویی

بازار شیرالات ساختمانی

 • ساده
 • کلاسیک
 • پدالی
 • چشمی 
 • اهرمی

شیرآلات ساده

شیرآلات ساده ، تنها برای کنترل جریان آب جایگذاری می شود و مخلوط کردن آب سرد و گرم که مخصوص به شیرهای مخلوط می باشد را انجام نمی‌ دهد .

خرید شیرآلات ساده

شیرآلات کلاسیک

شیرآلات کلاسیک شامل شیر های قدیمی و شیر های واشری بوده که امروزه کم‌ تر مورد استفاده قرار می‌ گیرد .
 

شیرآلات پدالی

شیرآلات پدالی یکی از بهترین و کاربردی ترین انتخاب ها برای فضاهای عمومی مانند مساجد ، مدارس و … استفاده از شیر الات پدالی و یا الکترونیکی است .

شیر پدالی

شیر الات پدالی چون به برق و باتری احتیاج ندارند و با فشار دادن پدال می توانید مقدار حجم آب خروجی را تعیین نمایید بسیار به صرفه تر می باشد  .

تنها کاری ک در هنگام استفاده از شیرالات بهداشتی پدالی باید انجام دهید باید مقداری پای خود را بر روی پدال بفشارید و میان آب و دمای آب خوجی را تعیین نمایید .

از دیگر مزایای انواع پدالی و چشمی عدم تماس دست با شیر است . برای آموزشگاه ها یا مراکز درمانی کدام برند شیرآلات بهتر است ؟

که مانع انتقال بیماری های واگیردار عفونی و پوستی می‌ شود و به خاطر سرعت قطع آب در میزان مصرف آب و حتی انرژی نیز صرفه‌ جویی می‌ شود .

شیرآلات پدالی

شیرآلات چشمی

به طور کلی اساس کار شیرآلات چشمی به این گونه است که باید یک جسم ثابت جلوی میدان دید چشمی شیر قرار بگیرد تا با موج های مادون قرمز اب به جریان بیوفتد .

از جمله قابلیت های منحصر به فرد این مدل شیرآلات :

شیرآلات چشمی باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود .

شیر روشویی چشمی

شیرالات بهداشتی دارای چشمی مجهز به یک وبلاتور می باشند که کار این وبلاتور مخلوط کردن آب و هوا می باشد تا حجم آب کمتری از شیر خارج شود و در مصرف اب صرفه جویی شود .

اگر شما از شیر های معمولی استفاده می نمایید و می خواهید مقداری هوا با آب خروجی شیر های شما شود تا مقدار آب کمتری مصرف شود باید بگویم که به راحتی می توانید از بازار سر شیر هایی که این قابلیت را دارند تهیه نمایید و بر سر شیر خود نصب کنید .

نکته : شیرالات بهداشتی دارای چشمی به وسیله ی برق و باتری کار می کنند و باتری آن در زمان قطع شدن برق فعال می شود .

خرید شیرآلات چشمی

شیرآلات اهرمی

شیرآلات اهرمی مدت هاست که در بسیاری از مناطق دنیا مورد استفاده قرار گرفته است و دیگر استفاده از شیر های قدیمی مخلوط رایج نمی باشد .

یکی از دلایل استفاده از شیر های اهرمی ، بهداشت بالای آن می باشد .

همچنین استفاده از این نوع شیر ها و تنظیم دمای آب برای مصرف کننده بسیار راحت تر از مدل های دیگر شده است .

شیر سینک ظرفشویی شاوری

به گفته فروشندگان مراکز عمده شیر‌آلات ، شیرهای تک اهرمی با قابلیت جدا شدن سرشیر ( شیلنگی ) برای سینک آشپزخانه و شیر های تک اهرمی ایستاده برای روشویی سرویس های بهداشتی استفاده می‌شوند .

دیواری ‌های اهرمی محبوب سرویس بهداشتی هستند که البته افراد زیادی از آن استفاده می کنند و در پی خرید شیرآلات در این سبک هستند .

شیر-اهرمی

پرفروش ترین شیرآلات

دسته‌ بندی‌ های متفاوتی از پرفروش ترین شیرآلات در بازار وجود دارد . متداول‌ ترین نوع آن ، دسته‌ بندی براساس طراحی و نحوه کارکرد است .

پرفروش ترین شیرآلات . شیرآلات تک دستگیره

پرفروش ترین شیرآلات شیرآلات تک دستگیره تنها با یک اهرم تنظیم می‌ شوند و به دلیل سهولت در استفاده به سرعت فراگیر شدند .

امروزه این دسته از شیرآلات در اکثر خانه‌ ها ، در سرویس‌ های بهداشتی ، حمام و آشپزخانه‌ ها مورد استفاده قرار گرفته‌ اند .

شیر تک اهرمی

پرفروش ترین شیرآلات . شیرآلات دو دستگیره

پرفروش ترین شیرآلات شیرآلات دو دستگیره ، دو اهرم یا فلکه تعبیه شده‌ است که جریان آب یا دمای آن را تنظیم ‌می‌ کند . 

شیرآلات دو دستگیره در گذشته عمومیت بیشتری داشتند و حالا جای خود را با شیرآلات تک دستگیره عوض کرده‌ اند .

شیرآلات دو دستگیره

پرفروش ترین شیرآلات . شیرآلات سنسوردار

حتما تا بحال از شیرآلات چشمی دارای سنسور استفاده کرده‌ اید . پرفروش ترین شیرآلات . شیرآلات سنسوردار بدون هیچ دستگیره و اهرمی و فقط با تکان دست جلوی چشمی شیر ، کار می‌ کنند .

مزیت این دسته از شیرآلات ، بهداشتی بودن آن‌ هاست و شما برای استفاده از آن هیچ نیازی به دخالت دست ندارید .

ابتدا این نوع شیرآلات در مکان‌ های عمومی مورد استفاده قرار می‌ گرفتند ، اما به خاطر مصرف کمتر آب و قطع شدن اتوماتیک آب در شیرآلات سنسوردار ، این مدل برای استفاده در منازل هم طرفداران زیادی پیدا کرده‌ است .

به نظر می‌ رسد خرید شیرآلات سنسوردار می‌ تواند گزینه‌ مقرون‌ به‌ صرفه‌ ای باشد .

شیرآلات سنسوردار

پرفروش ترین شیرآلات .شیرآلات هوشمند

شیرآلات هوشمند ، با استفاده از صفحه ‌ای کوچک به‌ راحتی دما و میزان آب خروجی از شیر را تنظیم می‌ کنند و شما با وارد کردن مقادیر مورد نظرتان ، به دمای دلخواه آب می‌ رسید .

بهترین شیرآلات ایرانی

امروزه کمتر کسی را سراغ داریم که هنگام خرید شیرالات به دنبال برند های خارجی باشد زیرا برند های ایرانی به دلیل کیفیت عالی از نظر تولید و ساخت و همچنین ظاهر شکیل و تنوع زیادی که دارا می باشند در رده شیرالات خارجی قرار دارند  و حتی به کشور های دیگر نیز صادر می شوند . در بازار برند های زیادی وجود دارند که به تولید شیرآلات پرداخته اند اما یک سری برند ها وجود دارند که که در دسته عالی ترین برند های ایرانی قرار دارند و به تولید بهترین شیرآلات ایرانی پرداخته اند . 

شیر روشویی کروم

خرید شیرآلات راسان

یکی از برند های مطرح در زمینه ی تولید شیرآلات ساختمانی بهداشتی در ایران شیر الات راسان می باشد .

تکنیک خاصی که کارخانه ی راسان در تولید شیرالات خود به کار برده باعث گردیده که امروزه به عنوان یکی از برند های محبوب و تایید شده از سوی مشتریان تبدیل شود .

مجموعه شیرآلات راسان شامل انواع شیر سینک ظرفشویی ، انواع شیر روشویی ، شیر توالت ، شیر دوش حمام ، انواع علم یونیکاها و یونیورست ها ، شیر هوشمند و همچنین محصولات فلاش تانک می باشد . با انتخاب شیرآلات راسان ، سلایق گوناگون فراهم گردیده است .

شیر سینک ظرفشویی راسان

این شرکت با بهره گیری از بهترین مواد اولیه ، تکنولوژی روز و نیروی انسانی مجرب در ارائه بهترین کیفیت و کسب رضایت مشتریان تلاش نموده است .

شیرآلات راسان محصولاتی هستند که به مرور زمان کیفیت و رنگ خود را حفظ می کنند . شیرآلات راسان نمونه ای از شیرآلات با کیفیت و با دوام می باشند .

راسان دارای مجموعه کامل و متنوع و رنگارنگی از شیرآلات با کیفیت و لوکس می باشد که ما به شما خرید شیرآلات راسان را پیشنهاد می کنیم . 

شیر روشویی کروم راسان

قیمت شیرآلات راسان

برای اطلاع از قیمت شیرآلات راسان می توانید به فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه چینوپ مراجعه نمایید . همچنین برای خرید شیرآلات راسان می توانید با شماره تلفن 02122337750 تماس حاصل نمایید و پس از استعلام قیمت و موجودی محصول را سفارش دهید . 

شیر سینک ظرفشویی شاوری

از جمله چند مدل از شیرآلات راسان : 

شیرآلات راسان مدل لوتوس ، شیرآلات راسان مدل مینیاتور ، شیرالات راسان مدل درنا ، شیرآلات راسان مدل دنیس طلایی ، شیرآلات راسان مدل آتیس کروم ، شیرآلات راسان مدل پارمیس ، شیر الات راسان مدل مروارید ، شیر آلات راسان مدل نگین ، شیرآلات راسان مدل هلیا و ...

در زیر به توضیح دو مورد از این مدل ها می پردازیم . 

شیر-راسان

شیرآلات راسان مدل لوتوس

این ست شیرآلات شامل :

 • شیر توالت راسان مدل لوتوس
 • شیر دوش حمام راسان مدل لوتوس 
 • شیر روشویی راسان مدل لوتوس 
 • شیر سینک ظرفشویی راسان مدل لوتوس 

این ست شیرالات دارای بدنه ی ساخته شده از آلیاژ برنج می باشد همچنین این ست در رنگ کروم به بازار داخلی عرضه گردیده و در اختیار مشتریان قرار داده شده است .

به همراه ست شیرآلات راسان مدل لوتوس دو عدد شیلنگ پیستوار حصیری می باشد .

همچنین شیر دوش این ست شیرآلات راسان مدل لوتوس فاقد علم دوش یا علم یونیکا است .

نوع علم شیر روشویی آن ثابت و دارای پایه کوتاه است . طرح شیر ظرفشویی این ست متحرک می باشد .

دستگیره شیر توالت و شیر دوش حمام این ست در سمت راست آن قرار دارد .

خرید شیرآلات راسان مدل مینیاتور

این ست شیرآلات شامل :

 • شیر توالت راسان مدل مینیاتور
 • شیر دوش حمام راسان مدل مینیاتور
 • شیر روشویی راسان مدل مینیاتور
 • شیر سینک ظرفشویی راسان مدل مینیاتور

این ست شیرالات دارای بدنه ی ساخته شده از آلیاژ برنج می باشد همچنین این ست در رنگ کروم به بازار داخلی عرضه گردیده و در اختیار مشتریان قرار داده شده است .

به همراه ست شیرآلات راسان مدل مینیاتور دو عدد شلنگ پیستوار حصیری می باشد .

همچنین شیر دوش این ست شیرآلات راسان مدل مینیاتور فاقد علم دوش یا علم یونیکا است .

نوع علم شیر روشویی آن ثابت و دارای پایه کوتاه و بلند است . طرح شیر ظرفشویی این ست متحرک می باشد .

دستگیره شیر توالت و شیر دوش حمام این ست در سمت چپ آن قرار دارد .

شیرآلات راسان مدل مینیاتور

خرید شیرآلات درخشان

شیرآلات درخشان به طور کلی دارای ویژگی های مانند طراحی لوکس ، کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند . در کنار کیفیت بالا و ظاهر زیبا، تنوع محصولات ، خدمات پس از فروش مناسب و تامین قطعات یدکی از ویژگی‌های شیرآلات درخشان است . درخشان با بیش از 30 سال سابقه به عنوان یکی از قدیمی‌ ترین مجموعه‌ های تولیدی کشور در زمینه لوازم‌ بهداشتی در صنعت ساختمان است .

خرید شیرآلات درخشان علاوه بر اینکه از کیفیت بسیار عالی که برخوردار است به دلیل قیمت بسیار مناسب مقرون به صرفه می باشد . 

شیر سینک ظرفشویی درخشان

کیفیت شیرآلات درخشان

درخشان همیشه به عنوان یک متخصص در ساخت تجهیزات آشپزخانه از جمله شیرآلات مطرح بوده است و این در حالیست که توجه خود را به استفاده از مواد با کارایی بالاتر معطوف نموده است .

کیفیت شیرالات درخشان بی نظیر می باشد .

کیفیت شیرالات درخشان

خدمات پس از فروش شیرآلات درخشان

درخشان به منظورجلب نظرمشتریان خود از محصول تولید شده ، برای کلیه شیرآلات تولید شده ی خود 5 سال ضمانت و سال ها خدمات پس از فروش گسترده در نظر گرفته است .

که این می تواند اطمینان را برای خریداران بوجود بیاورد که از خدمات این کارخانه برای سال ها می توانند استفاده کنند .

شیر سینک ظرفشویی دو دستگیره درخشان

خرید شیرآلات قهرمان

 کارخانه شیرآلات قهرمان ، یکی از پیشتازان ، درعرصه تولید شیر های ساختمانی ، لوازم و تجهیزات حمام و شیر آلات الکترونیکی و بیمارستانی است . محصولات این کارخانه ، با بهره گیری از نیروهای متخصص و ماشین آلات روز دنیا تولید شده و همچنین دارای استاندارد های بین المللی می باشد که قابلیت رقابت با تولیدات دیگر کشور های صنعتی مانند آلمان را داراست . همه ی این کار ها بکار گرفته شده است تا محصولی تولید شود که علاوه بر زیبایی از دوام و کیفیت عالی برخوردار شود . خرید شیرآلات قهرمان باعث زیباتر شدن فضای آشپزخانه و سرویس بهداشتی می شود . 

شیر روشویی قهرمان

چند مدل از شیرآلات قهرمان :

خرید شیرآلات شودر

شیرآلات شودر ، از پیشروترین شیرآلات اهرمی و کلاسیک ، در ایران می باشد .  طراحی ویژه و متنوع ، هماهنگ با تکنولوژی اروپایی ، استاندارد ملی و مطابق با سلیقه‌ ی روز خانواده‌ ی ایرانی همواره از ویژگی‌ های برجسته‌ ی محصولات این شرکت بوده است . شیرآلات شودر ، اولین تولید کننده‌ ی شیرآلات با طرح استیل در ایران است که با همکاری همتایان اروپایی این صنعت ، برترین کیفیت محصولات را در زمینه‌ ی فنی و طراحی ارائه می‌ دهد . شودر تولید کننده‌ ای پیشرو در ارائه شیرآلاتی با کیفیت و طراحی نوآورانه است .

شیر روشویی شودر

خرید شیرآلات شودر علاوه بر اینکه باعث زیبا سازی فضای آشپزخانه و سرویس بهداشتی می شود از دوام و ماندگاری بسیار زیادی برخوردار است . 

قیمت شیرآلات شودر

برای اطلاع از قیمت شیرآلات شودر می توانید به فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه چینوپ مراجعه نمایید . همچنین برای خرید شیرآلات شودر می توانید با شماره تلفن 02122337750 تماس حاصل نمایید و پس از استعلام قیمت و موجودی محصول را سفارش دهید . 

شیر سینک ظرفشویی شودر

خرید شیرآلات سیتکو

شیرآلات سیتکو sitco حاصل ۱۳ سال تحقیق و اندیشه و فعالیت در زمینه تجهیزات ساختمانی می باشد که سر انجام در سال ۱۳۷۶ با نام واحد سیتکو تا به امروز به فعالیت خود ادامه داده است. جلب و رضایت مشتریان یکی از اهداف مهم برند سیتکو می باشد . مجموعه ی بزرگ سیتکو در زمینه ی شیرالات صنعتی ، بهداشتی ، اتصالات و لوله و بسیاری از ملزومات دیگر از جمله موتورخانه ، حمام و آشپزخانه فعال بوده است . این شرکت با در دست داشتن کارشناسان متخصص در این صنعت و شرکت در نمایشگاه های مختلف باعث شده تا در رده بالایی قرار بگیرد . ما به شما خرید شیرآلات سیتکو را پیشنهاد می کنیم زیرا این شیرالات از قیمت بسیار مناسب و ارزان برخوردارند . 

شیر سینک ظرفشویی سیتکو

خرید شیرآلات کی دبلیو سی ( kwc )

شیرآلات کی دبلیو سی – KWC در ایران تحت لیسانس کشور سوئیس در شرکت شیر های ساختمانی و صنعتی ایران تولید می شود . این کارخانه در سال ۱۳۶۳ در شهرک صنعتی کاوه تاسیس شد و نخستین تولیدات خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز کرده است . حال حاضر تولید کننده شیرآلات بهداشتی ، شیرآلات چشمی ، شیرآلات توکار ، شیرآلات رنگی ، شیرآلات ترموستاتیک است . خرید شیرآلات کی دبلیو سی ( kwc ) علاوه براینکه از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است باعث زیبا سازی فضای داخلی خانه ی شما می شود . 

شیر سینک ظرفشویی کی دبلیو سی

قیمت شیرآلات kwc

برای اطلاع از قیمت شیرآلات kwc می توانید به فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه چینوپ مراجعه نمایید . همچنین برای خرید شیرآلات کی دبلیو سی می توانید با شماره تلفن 02122337750 تماس حاصل نمایید و پس از استعلام قیمت و موجودی محصول را سفارش دهید . 

شیر روشویی پایه بلند کی دبلیو سی

نکات مهم در خرید شیرآلات

 • برای انتخاب شیر آب مورد نیاز برای آشپزخانه باید انتخاب کنیم که می خواهیم شیر آب شاوری بوده یا تنها علم ساده داشته باشد . با استفاده از شیرآلات شاوری آب به راحتی بر روی ظروف و یا سبزیجات ریخته می شود زیرا استفاده از آن در هر زاویه بسیار راحت است . در مقابل شیرآلاتی که تنها علم ساده دارند ثابت بوده و نمی توان زاویه نزول آب را تغییر داد .
 • شیرآلات باید استاندارد باشند . علاوه بر اینکه مواد اولیه شیرآلات باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند قطعاتی که درون آنها تعبیه می شوند از جمله واشر ، سوپاپ و پیج و مهره نیز باید از استاندارد های لازم پیروی کنند .
 • ظاهر شیرآلات باید با دکوراسیون محل مورد نظر همخوانی داشته باشد . از جمله عواملی که بر زیبایی این تجهیزات اثرگذار هستند طراحی ، رنگ ، آبکاری و پرداخت آن ها است . یکی از راه های حصول اطمینان از کیفیت پرداخت شیرآلات این است که اگر در نور به سطح شیر نگاه کنید روی آن هیچ موجی نخواهید دید.
 • علاوه بر اینکه شیرآلات باید در مصرف آب صرفه جویی نمایند، کار با آنها نیز باید آسان باشد. بنابراین هنگام خرید آنها باید از کم مصرف بودن و کاربرد آسان آنها اطمینان حاصل نمود .

شیر-دوش-حمام

سایر نکات خرید شیرآلات

 • نصب آسان از دیگر نکاتی است که در خرید شیرآلات باید بدان توجه شود . شیرآلاتی که نصب آن ها دشوار بوده و دارای پیچیدگی می باشند اگر روزی دچار عیب و ایراد شوند تعمیر آنها نیز دشوار خواهد بود .
 • علم شیر آب باید متناسب با کاربرد آن و نیاز افراد باشد . برای مثال انتخاب یک شیر کوچک برای سینک ظرفشویی بزرگ و برعکس ، نوعی عدم هماهنگی در فضا ایجاد می کند .
 • استفاده از شیرآلات اهرمی نسبت به سایر مدل ها راحت تر است . استفاده از یک دسته برای مخلوط کردن آب گرم و سرد فضای کمتری اشغال می نماید . علاوه بر آن می توان دسته شیر را با توجه به دمای مورد نظر تنظیم نموده و دفعه بعدی آب را با همان درجه باز کرد .
 • برای اطمینان از کیفیت لایه آبکاری تست های مخصوصی انجام می شود . قبل از خرید شیرآلت مورد نظر از اینکه این تست ها بر روی آنها انجام شده مطمعن شوید .
 • ماشین کاری نیز از جمله عوامل دیگری است که بر کیفیت شیرآلات اثرگذار است .

شیر-سینک

شرایط نگهداری شیر آلات پس از نصب

خیلی از افراد تصور می کنند که شیر های اهرمی یک بار مصرف هستند و در صورت خرابی باید آن ها را دور بیاندازند و به سراغ شیر جدید بروند اما باید بگوییم که اصلا این گونه نیست و اگر شیر اهرمی شما دچار مشکل شد باید کارتریج آن عوض شود .

کارتریج شیرآلات بهداشتی اهرمی همانند همان مغزی شیر های مخلوط می باشد با این تفاوت که تعویض ان به سادگی نیست و نیاز به متخصص دارد .

شیر-سینک

خرید اینترنتی شیرآلات ارزان از فروشگاه اینترنتی چینوپ

برای خرید اینترنتی شیرآلات ارزان از فروشگاه اینترنتی چینوپ می توانید با شماره تلفن 02122337750 تماس حاصل نمایید و پس از استعلام قیمت و موجودی محصول را سفارش دهید . 

این فروشگاه با دارا بودن انواع شیرالات ایرانی و خارجی در مدل و طرح های مختلف آماده ی ارائه این شیرآلات به سراسر کشور می باشد .

با خرید از این فروشگاه علاوه بر تجربه ی یک خرید خوب و لذت بخش از ضمانت نامه اصالت کالا ، ضمانت نامه بازگشت کالا ، تحویل سریع و به موقع محصولات درب منزل ، پشتیبانی 24 ساعته و پرداخت وجه درب منزل پس از تحویل محصول برخوردار شوید .

 

ا