بهترین سینک‌ ظرفشویی دارای ظاهر و کیفیت و طراحی استاندارد می باشد . سینک ظرفشویی از ابتدایی ترین ملزومات در هر آشپزخانه ای بوده که از تهیه و آماده کردن غذا گرفته تا شستشوی انواع میوه ها ، سبزی ها و ظروف به آن نیاز داریم . سینک ظرفشویی‌ انواع مختلفی دارد .هر کدام از آن‌ها دارای مزایا و معایب گوناگونی هستند . برای انتخاب بهترین سینک ظرفشویی باید علاوه بر قیمت ، رنگ ، زیبایی و جنس به نکات دیگری نیز توجه کنید . این نکات شامل تعداد : لگن ، ضد خش بودن یا نبودن ، نشان دادن یا ندادن رد آب ، میزان مقاومت در برابر ضربه و … می‌ باشند .

اگر شما تصمیم گرفته‌ اید که برای آشپزخانه‌ ی خود یک سینک ظرفشویی بخرید ، اما برای انتخاب مردد هستید ، ما به شما کمک می‌ کنیم قبل از خرید معیار های انتخاب سینک ظرفشویی را بدانید  . حال به بررسی معیارهای انتخاب بهترین سینک ظرفشویی می‌ پردازیم . قیمت ، کارایی و زیبایی مواردی هستند که باید هنگام خرید سینک ظرفشویی مد نظر داشته باشید . برای مثال شما ممکن است بتوانید یک سینک استیل ضد زنگ با قیمت مناسب بخرید ، اما باید مطمئن شوید که این سینک خش بر نمی‌ دارد و رد آب را نشان نمی‌ دهد .

نمای زیبای سینک ظرفشویی در آشپزخانه

جنس بهترین سینک ظرفشویی

 • سینک ظرفشویی استیل
 • سینک ظرفشویی شیشه‌ای
 • سینک ظرفشویی گرانیتی
 • سینک ظرفشویی سنگی

در زیر به توضیح هر یک می پردازیم :

سینک ظرفشویی استیل :

بهترین سینک ظرفشویی استیل مقاوم در برابر حرارت و لکه هستند و در انواع و سایز های گوناگون موجود‌ند .

این مدل سینک ظرفشویی‌ به راحتی با یک برس نرم تمیز می‌شود و نشانه‌ های آب و خراش کمتر روی آن‌ ها نمایان خواهد بود .

ویژگی سینک ظرفشویی استیل این است :

که به علت آنکه بدون آلیاژ است با قرار گیری در معرض آب زنگ نمی‌ زند و تغییر رنگ نمی‌ دهد .

همچنین این مدل سینک ظرفشویی دچار فرورفتگی و برآمدگی نمی شود .

به هنگام خرید سینک ظرفشویی استیل به ضخامت ورق آن توجه کنید .

ضخامت اغلب ورق‌ های سینک استیل ۰٫۸ میلی متر است که در سینک‌ های با کیفیت‌ تر و گران‌ تر این ضخامت به ۱٫۲ میلی متر می‌ رسد

بهترین سینک ظرفشویی استیل

سینک‌ ظرفشویی استیل خود انواع گوناگونی دارند می‌توانند ساده یا ضد خش و همچنین مات یا براق باشند .

کیفیت سینک ظرفشویی استیل به ضخامت ورق آن بستگی دارد . این نوع سینک‌ ها دارای مدل‌های روکار ، توکار ، و زیرکار می‌باشند :

 •  سینک ظرفشویی استیل روکار : این نوع از سینک‌ ظرفشویی دارای چهار چوب هست و در کنار دیوار نصب می‌شود .
 • سینک ظرفشویی استیل توکار : در این نوع سینک صفحه‌ ی کابینت برش داده می‌ شود و سینک بر روی چوب کابینت نصب می‌ شود و در وسط چوب قرار می‌ گیرد .
 • سینک ظرفشویی استیل زیرکار : این نوع سینک معمولا در آشپزخانه‌ هایی استفاده می‌ شود که جنس رویه‌ ی کابینت آن‌ ها از کورین است . نصب این نوع سینک ظرفشویی به این صورت انجام می‌ شود که صفحه‌ ی کورین برش داده می‌ شود و سینک از زیر نصب می‌ شود .

سینک ظرفشویی زیرکار استیل

اکنون به مزایا و معایب این مدل سینک ظرفشویی می پردازیم :

مزایای سینک ظرفشویی استیل :

 • دارای استیل مقاوم
 • نظافت آسان
 • قیمت مناسب
 • امکان هماهنگی این نوع سینک با بیشتر دکوراسیون‌ ها از جمله مدرن و کلاسیک وجود دارد .

معایب سینک ظرفشویی استیل

 • امکان خراشیده شدن این سینک ظرفشویی وجود دارد .
 • اگر در شهری زندگی می‌ کنید که آب سنگینی دارد ، ممکن است دیده شدن لکه‌ های آب برایتان آزار دهنده باشد .

سینک ظرفشویی دو لگنه استیل

سینک ظرفشویی گرانیتی :

از جدید ترین سبک و بهترین سینک ظرفشویی می باشد که در رنگ های مختلفی تولید می گردد .

این نوع از سینک ظرفشویی ممکن است تنها از مواد پلیمری یا اکرولیک ساخته شده و یا سنگ نیز درون این مواد به کار برده شده باشد .

در نوعی از بهترین سینک ظرفشویی گرانیتی که سنگ نیز به کار برده شده ، استقامت و مقاومت بیشتری دیده می شود .

سینک ظرفشویی گرانیتی مزایای بسیاری دارد، علاوه بر اینکه خط و خش در آن دیده نمی شود ، رسوب مواد که از مشکلات سینک استیل است در نوع گرانیتی حل شده است .

سینک ظرفشویی آشپزخانه گرانیتی را به نام سینک کورین نیز می شناسند .

بهترین سینک ظرفشویی گرانیتی

این مدل سینک ظرفشویی برای آشپزخانه هایی با طراحی خاص مناسب ترین گزینه می باشند .

سینک ظرفشویی گرانیتی دارای دوام و مقاومت بیشتری نسبت به سایرین است .

سینک ظرفشویی شیشه ای :

سینی سینک‌ شیشه ای از جنس سکوریت نشکن و جنس لگن‌ های آن‌ ها استیل است .

ظاهر این سینک ها بسیار زیبا می باشد .

مزایای سینک ظرفشویی شیشه ای :

این سینک ظاهر زیبایی دارد و لکه آب روی آن باقی نمی‌ ماند .

سینک ظرفشویی دو لگنه شیشه ای

معایب سینک ظرفشویی شیشه ای :

سینک ظرفشویی شیشه‌ ای بیشتر جنبه‌ ی فانتزی و تجملی دارد و بهتر است از آن در آشپزخانه‌ های شلوغ استفاده نشود . همچنین احتمال ترک برداشتن و شکستن شیشه سینک در اثر فشار وجود دارد .

شستن ظروف در سینک ظرفشویی با کیفیت شیشه ای

سینک ظرفشویی سنگی :

بهترین سینک ظرفشویی سنگی ، بسیار زیبا بوده و جلوه‌ ای خاص و منحصربه‌ فرد به آشپزخانه شما می ‌دهد .

این سینک ظرفشویی از مرغوبیت زیادی برخوردار است و طول عمر بالایی دارد .

یکی دیگر از ویژگی های مهم سینک ظرفشویی اندازه ی آن است .

اولین کار این است که فضای آشپزخانه خود را در نظر بگیرید . همیشه بزرگ ترین و بهترین سینک ظرفشویی به معنای خوب بودن آن نیست .

شما باید با توجه به کاربرد خود از سینک ظرفشویی و محدودیت فضای آشپزخانه ی خود انتخاب درستی داشته باشید .

هرچه تعداد لگن های سینک ظرفشویی بیشتر باشد برای شستشوی همزمان مواد مختلف یا شستشو و آبکشی ظروف فضای بیشتری در اختیار شما خواهد بود .

فراموش نکنید که باید عمق کاسه های سینک ظرفشویی و اندازه ظروف آشپزخانه‌ تان را هم در نظر بگیرید .

اگر از ظروف بزرگ و عمیق استفاده می کنید دقت کنید سینکی را انتخاب کنید که به راحتی بتوانید ظروف خود را در آن گذاشته و بشویید

سینک ظرفشویی سنگی

سینک ظرفشویی از نظر تعداد لگن

سینک ظرفشویی یک لگنه :

سینک ظرفشویی یک لگنه فضای کمتری را در آشپزخانه شما اشغال می‌کنند .

اما اگر کاربرد سینک ظرفشویی در خانه شما زیاد است و استفاده ی بیشتری از سینک دارید ، از سینک‌ ظرفشویی دو لگنه استفاده کنید .

سینک ظرفشویی تک لگن

سینک ظرفشویی دولگنه :

سینک ظرفشویی دولگنه در مقایسه با تک لگن فضای بیشتری را اشغال می کنند ولی کاربرد بیشتری دارند و شما می توانید چند کار را به طور همزمان انجام دهید .

مثلا می‌توانید در یکی از سینک ها ظرف و در سینک دیگر مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات را بشویید .

یکی از مزایای سینک ظرفشویی دو لگنه این است که می توانید در یک طرف ظرف ها را در مایع ظرفشویی قرار دهید و در طرف دیگر آن‌ها را آبکشی کنید .

سینک دولگنه یا یک و نیم لگن استیل

بهترین سینک ظرفشویی ایرانی 

 • بهترین سینک ظرفشویی اخوان – akhavan

بهترین سینک ظرفشویی اخوان – akhavan به دلیل مواد اولیه با کیفیتی که در ساخت آن ها به کار رفته از دوام بالایی برخوردار است و می تواند انتخاب مناسبی برای خانواده های ایرانی باشد همچنین قیمت مناسب این محصول می تواند از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه باشد .

اخوان با حدود 50 سال سابقه و همچنین با تولید محصولات با کیفیت امروزه جزو برند هایی است که محصولاتش در بیشتر خانه های ایرانی به چشم می خورد .

در ابتدای تاسیس کارخانه اخوان – akhavan ، محسن اخوان جم با توجه به تبهر خود در زمینه فلزات و پرس آن توانست سینک های ظرفشویی را تولید و کمی از بار واردات این محصول بکاهد .

پرس كاری استيل فرايندی تخصصی بوده و با دانش فنی گروه اخوان و بهره مندی از پرس های هيدروليک تناژ بالا و مدرن ، این مجموعه را به عنوان يكی از قديمی ترين و با تجربه ترين های متخصص در امر كشش استيل مطرح می نماید .

سینک اخوان

همچنين استفاده از تكنولوژی و تجهيزات روز اروپا باعث تمايز اين مجموعه از ساير رقبا شده است .

مهمترين رويكرد و استراتژی اخوان در حوزه طراحي و توليد ،‌ رضايت مصرف كننده و مشتريان بوده و خواهد بود .

سینک ظرفشویی اخوان علاوه بر زیبایی و کیفیت همانطور که در بالا گفته شد ، از قیمت مناسبی نیز در مقابل با سینک های ظرفشویی دیگر که در بازار موجودند می باشد. به همين منظور كيفيت برتر و كاربری آسان به همراه ايمنی را در اولويت اول تمامی فرايندهای كاری خود در شركت و گروه صنعتی اخوان قرار داده و به آن پايبند بوده است .

قیمت سینک ظرفشویی اخوان

برای اطلاع از قیمت سینک ظرفشویی اخوان می توانید به فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه چینوپ مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 02122337750 تماس بگیرید .

سینک تک لگن استیل اخوان

 • بهترین سینک ظرفشویی استیل البرز – steel laborz

سینک ظرفشویی استیل البرز steel laborz یکی از سینک های تولید شده توسط برند ایرانی ( استیل البرز ) نشان دهنده ی یکی از تولیدات باکیفیت شرکت استیل البرز می باشد . سینک ظرفشویی استیل البرز steel laborz با اصالت ترین و با سابقه ترین سینک ظرفشویی ایرانی در کشور است . بهترین سینک ظرفشویی استیل البرز – steel laborz از ورق های استیل ضد زنگ 302 می باشد که خاصیت stainless steel را دارا می باشد . طرح بندی متنوع لگن های سینک استیل البرز باکسی و نیمه باکسی و فانتزی می باشد که مطابق با استاندارد ها و طراحی های روز اروپا می باشد . ورق های استیل این سینک ها ضخامتی بین 0/06 تا 1 میلیمتر را داراست و عمقی بین 16 تا 24 سانتیمتر را دارد حجم لگن های سینک البرز بازه ای بین 40 تا 50 لیتر است .

وجود عنصر نیکل درترکیب استیل سینک های ظرفشویی استیل البرز steel laborz باعث مقاومت فوق العاده در برابر انواع پوسیدگی ها و استحکام بسیار عالی سینک های ظرفشویی استیل البرزsteel laborz می باشد .

سینک استیل البرز

قیمت سینک ظرفشویی استیل البرز

برای اطلاع از قیمت سینک ظرفشویی استیل البرز می توانید به فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه چینوپ مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 02122337750 تماس بگیرید .

 • بهترین سینک ظرفشویی بیمکث – bimax

از جمله ویژگی ها و قابلیت های بهترین سینک ظرفشویی بیمکث – bimax می توان به :

 • قابلیت استفاده در انواع آشپزخانه ها
 • نصب راحت و آسان سینک
 • کیفیت بالا
 • نظافت سریع
 • تخلیه فوری
 • دارای لگن عمیق و ضخامت بیشتر
 • طراحی زیبا و چشمگیر اشاره کرد .

شرکت بیمکث – bimax با بیش از 30 سال سابقه درخشان در صنعت لوازم آشپزخانه ، با اتخاذ رویکرد خودکفایی ملّی ، امروزه به عنوان یکی از برترین برند های تولید لوازم آشپزخانه مبدل شده است .

سیاست تولید در بیمکث – bimax ، مبتنی بر پیشرفته ­ترین ماشین ­آلات و تکنولوژی مدرن و با بهترین کادر متخصص ایرانی و مشاورین خارجی می­ باشد .
تولیدات این شرکت در حال حاضر طیف گسترده از محصولات آشپزخانه از جمله هود ، اجاق گاز ­های صفحه ­ای ، اجاق برقی ، سینک ظرفشویی ، فر و مایکروفر در انواع طرح­ ها و مدل­ ها را پوشش می­ دهد .

این محصولات علاوه بر سطح ملی ، در سطح بین­ المللی نیز مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است .

سینک بیمکث

 • بهترین سینک ظرفشویی کن – can

بهترین سینک ظرفشویی کن – can نشان دهنده ی یکی از تولیدات با کیفیت شرکت تولیدی کن – can می باشد . قیمت ، کارایی و زیبایی سینک ظرفشویی آشپزخانه کن – can مواردی هستند که که این سینک را در دسته سینک های باکیفیت در ایران قرار داده است . سینک ظرفشویی آشپزخانه کن – can دارای ابعاد 120 سانت ، 100 سانت ، 80 سانت و 60 سانت می باشند که به صورت روکار ، توکار و زیر کورین می باشد . سینک های تولیدی کارخانه با ضخامت های ورق 0/8 میلیمتری و عمق لگن حدود 18 سانت تولید می گردد . این شرکت جزء شرکت هایی هست که در بین سبد محصولات خود سینک های گرانیتی هم اضافه نموده است که در رنگ های مشکی ، سفید ، قهوه ای موجود می باشد . سینک ظرفشویی آشپزخانه کن – can ساخت ترکیه با استاندارد اتحادیه اروپا CE و دارای علامت استاندارد ایران که نشانه مرغوبیت کالاست ، می باشد.

کلیه سینک ظرفشویی آشپزخانه کن – can دارای سیفون و برای ساخت آن ها از ورق های استنلس استفاده شده است . قابل ذکر است که تمامی سینک های کن – can دارای 60 ماه ضمانت می باشد .

 سینک کن

 

بهترین مارک سینک ظرفشویی خارجی

 • بهترین سینک ظرفشویی لتو – leto : 

سینک ظرفشویی لتو – leto شامل دو دسته بندی کلی سینک ظرفشویی استیل و سینک ظرفشویی گرانیتی بوده که تولید کارخانجات لتو در ترکیه و ایتالیا می باشند و به واسطه استفاده از مواد اولیه مرغوب ، ماشین آلات پیشرفته و طراحی های چشمگیرشان ، سینک ظرفشویی لتو leto را به انتخابی ارزشمند تبدیل کرده اند . در دسته بندی سینک استیل می توان به انواع سینک روکار ، سینک توکار ، سینک فلاش مونت ( flush mount sink ) یا همسطح ، سینک ظرفشویی کورین ( under mount sink ) زیر کورینی یا زیر صفحه ای اشاره کرد . همچنین انواع سینک ظرفشویی گرانیتی و ایتالیایی لتو leto که در انواع توکار و زیرصفحه ای یا کورین تولید و عرضه می شوند ، از جدیدترین محصولات این برند می باشد که به لحاظ کیفیت ، رنگ بندی و تنوع در طراحی جزو رقبای سرسخت انواع سینک ظرفشویی خارجی و لوکس در بازار محسوب می شوند . سینک لتو leto چنانچه با لوازم جانبی اصلی خود همچون سبد استیل میوه شور ، تخته آشپزی یا تخته گوشت chopping board ، سبد استیل توری آبچکان ، توری خشک کن رولی roll driner و انواع جامایع ظرفشویی خریداری و مورد استفاده قرار گیرد ، تقاضای کاربر را به لحاظ نیاز به ابزار های کمکی جهت استفاده هرچه بهتر و کامل تر از سینک ظرفشویی مرتفع می سازد . کلیه سینک های ظرفشویی لتو ( دارای زیرآب گرد ) همچنین قابلیت نصب و استفاده از دستگاه آشغال خورد کن disposer unit را نیز دارا هستند .

سینک-آشپزخانه -لتو

 • بهترین سینک ظرفشویی فرامکو – faramco : 

بهترین سینک ظرفشویی فرامکو – faramco دارای جنس و کیفیت عالی و ظاهری زیبا از نظر تولید می باشد که با نمایی که دارد زیبایی فضای آشپزخانه ی شما را چند برابر می کند . این سینک ظرفشویی می تواند انتخاب خوبی برای خانواده های ایرانی باشد . سینک ظرفشویی آشپزخانه فرامکو faramco دارای استاندارد اروپایی CE واستاندارد های UKAS و TSE ترکیه هستند . سینک ظرفشویی فرامکو faramco را می توان در دسته سینک ظرفشویی ایده آل قرار داد . سینک فرامکو – faramco با توجه به تکنیک خاصی که در پرسه ی تولید خود بکار می برد یعنی استفاده از دانش مهندسی روز ، نیروی انسانی توانمند و جوان ، استفاده از تکنولوژی جهانی و مواد اولیه مرغوب در دسته هود های باکیفیت خارجی قرار دارد در واقع می توان با اطمینان گفت کیفیت سینک فرامکو – faramco بسیار عالی می باشد .

بهترین سینک ظرفشویی توکار باکسی استیل

مناسب ترین سینک ظرفشویی کدام است :

طبق ارزیابی‌ های انجام شده رایج‌ ترین نوع سینک ظرفشویی ، سینک‌ های استیل هستند .

این محبوبیت بین خریداران دلایل متعددی دارد :

  • قیمت این نوع سینک‌ ها با توجه به مزایا یشان نسبت به سایر انواع سینک‌ ها ، بسیار اقتصادی‌ تر است .
  • فناوری‌ های جدید به سینک‌ های استیل اجازه می‌ دهند که کیفیت بالاتری داشته باشند . این سینک‌ های جدید ضخیم‌ تر هستند و هنگام ریختن آب درون آن‌ ها صدای کمتری تولید می‌ کنند .
  • بهترین سینک ظرفشویی استیل کاملا ضد زنگ هستند و در برابر خش و لکه مقاوم‌ اند . این موضوع سبب عمر طولانی‌ تر آن‌ ها می‌شود .
  • اغلب سینک‌ های استیل دارای کاسه‌ های بزرگ تری هستند .
  • مراقبت از سینک‌ ظرفشویی استیل بسیار ساده‌ تر است و مواد شیمیایی کمتر آن‌ ها را تحت تاثیر قرار می‌ دهد .
  • این سینک‌ ها در برابر ضربه و شکستگی مقاوم هستند .
  • این سینک‌ ها دوستدار محیط زیست هستند ، زیرا استیل قابل بازیافت بوده و به هنگام بازیافت هیچ کدام از خواص خود را از دست نمی‌ دهد و می توان به عنوان بهترین سینک ظرفشویی معرفی شود .

سینک ظرفشویی آشپزخانه وسیله ای برای شستن ظروف

نکات کلی و مورد توجه در زمان خرید بهترین سینک ظرفشویی :

 1. اولین نکته در انتخاب یک بهترین سینک ظرفشویی مناسب این است که باید هم از نظر ظاهری زیبا باشد و هم دارای دوام بالا بوده و به آسانی خراب نشود .
 2. قبل از هرچیز تعداد لگن های یک سینک است که باید با توجه به نیاز و فضایی که در اختیار دارید متفاوت است .
 3. رو کار یا تو کار بودن سینک است :
 4. سینک توکار از لحاظ زیبایی زیباتر است ولی از لحاظ اینکه آب به mdf کابینت می رسد احتمال خراب شدن کابینت زیاد تر است ولی سینک روکار این مشکل را ندارد در عوض کمی ظاهر خوبی ندارد البته فقط کمی .
 5. براق یا مات بودن : به‌ عنوان نمونه مدل‌ های براق کمتر لکه‌ های آب را نشان می‌ دهند و به سادگی تمیز می‌ شوند . ساده یا ضد خش بودن هم یکی دیگر از انتخاب‌ های شما هنگام خرید سینک ظرفشویی است . مدل‌ های ضد خش برخلاف دیگر مدل‌ ها که سطحی صیقلی دارند ، پر از دانه‌ های ریز است . همین ویژگی مانع از خراش برداشتن سطح سینک می‌شود . البته قیمت این مدل‌ ها بالاتر است .
 6. شیب و مسیر عبور آب در کاسه سینک
 7. و نکته آخر صدایی است که هنگام شست‌ و شو دراثر برخورد ظروف با کاسه سینک تولید می‌شود : برخی سینک‌ ها دارای پد های ویژه‌ ای برای خفیف‌ ترکردن این صدای ناهنجار هستند . در این نوع سینک‌ها ، قسمت زیرین کاسه سینک توسط اسپری مخصوص مقاوم شده و مانع انعکاس صدای برخورد ظروف می‌ شود . همچنین در این نوع سینک‌ ها ، دمای آب داغ داخل سینک دیرتر به حالت معمولی می‌ رسد .

سینک ظرفشویی در نمای زیبای آشپزخانه

خرید انواع سینک های ظرفشویی آشپزخانه از فروشگاه اینترنتی چینوپ :

دغدغه ی بیشتر مردم این است که برای تهیه و خرید بهترین سینک ظرفشویی در زمان کم و بدون اتلاف وقت چه کار باید بکنند .

فروشگاه اینترنتی چینوپ با دارا بودن انواع بهترین سینک ظرفشویی با برند های مختلف و قیمت های مناسب و تخفیف ویژه آماده ی عرضه ی این محصولات در سراسر کشور می باشد . به طوری که مشتریان می توانند با مراجعه به سایت و انتخاب محصول مورد نظر خود مراحل ثبت خرید را انجام دهند و کالای انتخابی خود را در کمترین زمان درب منزل تحویل بگیرند .

سینک ظرفشویی توکار استیل

روش خرید بهترین سینک ظرفشویی از فروشگاه اینترنتی چینوپ :

ابتدا از طریق فروشگاه اینترنتی چینوپ محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده آن را در سبد خرید قرارداده و مراحل ثبت سفارش را انجام دهید .

پس از ثبت سفارش همکاران ما در واحد پشتیبانی و هماهنگی و ارسال سفارشات ظرف مدت 24 ساعت با شما تماس میگیرند و هماهنگی های لازم جهت ارسال برای شما را انجام می دهند و شما می توانید محصول خود را در آدرس مورد نظر خود دریافت کنید و پرداخت را انجام دهید .

فروش-بسینک ظرفشویی-در-فروشگاه-اینترنتی-چینوپ

طریقه ی ارسال محصولات

ارسال برای خریداران تهرانی :

شما می توانید محصول مورد نظر خود درب منزل دریافت نموده و پس از اطمینان از سلامتی کالا اقدام به پرداخت وجه کنید .

ارسال برای خریداران شهرهای دیگر :

شما پس از هماهنگی برای ارسال ، وجه را واریز نموده و محصول برای شما با هزینه ی خودتان به شهر مورد نظر ارسال می گردد .

سینک-ظرفشویی-سرامیکی

چند روش برای تمیز کردن سینک ظرفشویی آشپزخانه

 • استفاده از مسواک برای تمیز کردن سینک آشپزخانه

هیچ چیزی مثل مسواک نمی تواند سینک ظرفشویی آشپزخانه شما را کاملاً تمیز کند . از آن ها برای دسترسی پیدا کردن به کوچک ترین شکاف ها و لبه ها در اطراف سینک و شیر استفاده کنید . آن ها دوده ، لکه های آهک و هر کثیفی دیگری را که ممکن است در سینک پنهان شده باشند را پاک می کنند و از بین می برند .

 • استفاده از لیمو برای تمیز کردن سینک ظرفشویی آشپزخانه

لیمو با خاصیت اسیدی بودن باعث از بین رفتم لکه های آهک در سینک ظرفشویی آشپزخانه می شود .

 • استفاده از پارچه میکروفایبری

پارچه میکروفایبری وقتی به سطوح براق می رسد ، بی نظیر است و باعث تمیزی و درخشندگی سینک ظرفشویی آشپزخانه می شود .

 • سینک خود را پس از هر استفاده پاک و خشک کنید

هرگز اجازه ندهید در وهله اول سینک ظرفشویی آشپزخانه خیلی بد و کثیف شود که پاک کردن لکه ها از سینک بسیار سخت باشد . از برس آشپزخانه و اسفنج برای تمیز کردن سریع بعد از هر باراستفاده ، استفاده کنید که واقعاً به جلوگیری از انباشته شدن آهک و دوده گیری کمک خواهد کرد .

 • از سفید کننده و جرمگیر برای تمیز کردن سینک ظرفشویی آشپزخانه استفاده نکنید :

زیرا پس از خشک شدن ، لکه های تیره ایجاد می شود و سینک را کدر و مات می کند،  این لکه های تیره براحتی از بین نمیروند و حتی ممکن است برای همیشه باقی بمانند .

 • استفاده از سرکه برای نمیز کردن سینک ظرفشویی آشپزخانه

اگر روی سینکتان لکه و رسوب وجود دارد ، یک پارچه تمیز را در سرکه سفید بخیسانید ، روی سینک بکشید تا کاملا تمیز شود و لکه ها از بین بروند .